W odpowiedzi na oczekiwania klientów Raiffeisen Digital Bank dodaje do swojej oferty bankowości cyfrowej dla oszczędzających lokaty terminowe online, otwierane za pośrednictwem aplikacji mobilnej, na okres 3, 6 lub 12 miesięcy, z atrakcyjnym stałym oprocentowaniem wynoszącym aż 6,1% w skali roku. Co istotne, klient może założyć dowolną liczbę lokat (aż do 200 tys. złotych każda), do całkowitej kwoty 1 miliona złotych.

Pracowaliśmy nad udostępnieniem naszym klientom możliwości stałego oprocentowania oszczędności na dłuższy okres, nawet do 12 miesięcy. W przeciwieństwie do kont oszczędnościowych, w przypadku których stopy procentowe często się zmieniają, ustawienie stałej stopy procentowej powinno dać klientom dużo spokoju. Klienci mogą wybrać, na jak długo chcą korzystać z oferowanej stałej stopy procentowej i czy ich depozyt ma zostać przedłużony, automatycznie czy nie. Nasza oferta wychodzi naprzeciw oczekiwanym spadkom stóp procentowych. Dlatego wierzymy, że spodoba się klientom w Polsce i że z niej skorzystają. Zwłaszcza jeśli otwarcie lokaty terminowej online wymaga tylko kilku kliknięć w aplikacji mobilnej. – mówi Jakub Malach, Członek Zarządu Raiffeisen Digital Bank ds. Bankowości Detalicznej.

Nowa oferta produktów oszczędnościowych Raiffeisen Digital Banku jest skierowana zarówno do osób, które szukają krótkoterminowego instrumentu depozytowego, jak też do tych, którzy chcą długofalowo zabezpieczyć i przechować swoje środki finansowe. Lokaty terminowe online mogą być automatycznie odnawiane, więc klient nie musi przejmować się formalnościami i koniecznością pamiętania o ich odnowieniu.

W momencie upłynięcia terminu, na który lokata terminowa online została zawarta, środki na niej zgromadzone, włącznie z naliczonymi odsetkami, są automatycznie przenoszone na kolejną, odnowioną lokatę terminową online, na taki sam okres. Jest to więc efektywny i wygodny sposób dla ludzi, którzy chcą zabezpieczyć swoje pieniądze przed utratą wartości i generować pasywny dochód bez konieczności ciągłego pamiętania o obsłudze swoich lokat.

Oszczędzanie to nie tylko sposób na zabezpieczenie się przed nieprzewidzianymi wydatkami, to również umiejętność patrzenia w przyszłość z poczuciem, że pracujesz dla siebie na lepsze jutro. Lokaty terminowe online to krok w kierunku odpowiedzialnego oszczędzania, chroniącego przed pokusą wydawania pieniędzy impulsywnie i pozwalającego trzymać środki osobno od codziennego konta bankowego. – komentuje Kamil Niewiatowski, Country Manager na Polskę w Raiffeisen Digital Bank.

Lokaty terminowe online Raiffeisen Digital Bank to wygodne narzędzie finansowe oferujące klientom możliwość łatwiejszego zarządzania swoimi domowymi finansami.

Ich kluczowe cechy to:

Różnorodność opcji: klienci mają teraz możliwość wyboru pomiędzy trzymaniem swoich oszczędności na koncie osobistym, a korzystaniem z lokat terminowych online na okres 3, 6 lub 12 miesięcy. To podejście daje elastyczność w dostosowywaniu odpowiedniego poziomu oszczędności do indywidualnych celów finansowych, a także w obecnych warunkach pozwala na ochronę oszczędności przed inflacją.

Bezpieczeństwo depozytów: bezpieczeństwo środków finansowych klientów jest priorytetem. Lokaty terminowe online podlegają takiej samej ochronie depozytów, co tradycyjne bankowe konta osobiste, gwarantując ochronę depozytów do kwoty 100 000 euro na klienta.

Dopasowane oprocentowanie: lokaty terminowe online oferują atrakcyjne oprocentowanie. To szansa dla klientów na uzyskanie satysfakcjonujących zwrotów z własnych oszczędności.

W związku z sukcesem naszego konta oszczędnościowego z radością poszerzamy ofertę dla oszczędzających w Polsce o lokaty terminowe online, oferujące atrakcyjne oprocentowanie na poziomie 6,1% rocznie, na jeszcze wyższe kwoty, aż do 1 mln zł. Proces otwierania lokaty przebiega w 100% online, jest prosty i przejrzysty, dostępny dla nowych i obecnych klientów. Mogą oni przeglądać swoje otwarte depozyty w aplikacji mobilnej i w dowolnym momencie wybrać dla każdej lokaty skorzystanie z automatycznego przedłużenia albo otrzymanie środków i zarobionych odsetek na konto osobiste po zakończeniu lokaty, co pozwala planować z wyprzedzeniem. – podsumowuje Marian Stancu, Dyrektor ds. Bankowości Mobilnej i Oszczędności w Raiffeisen Digital Bank.

Od 2023 roku Raiffeisen Digital Bank oferuje także klientom indywidualnym konta oszczędnościowe. Wprowadzając lokaty terminowe online Raiffeisen Digital Bank kieruje się wartościami odpowiedzialności, elastyczności i bezpieczeństwa, wierząc, że nowe produkty finansowe nie tylko reagują na potrzeby rynku i oczekiwania klientów, ale również wspierają ich w dążeniu do finansowej stabilności i samodzielności.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments