Firma Talixo, oferująca platformę do rezerwacji przejazdów, dołączyła do grona najemców biurowca Lubicz Park w Krakowie. Umowa z Globalworth Poland została podpisana z udziałem doradców Knight Frank.

W związku z dynamicznym rozwojem Talixo wynajęło w Lubicz Park ponad 1000 mkw. w pełni dostosowanych do swoich potrzeb.

Talixo, to firma działająca w ponad stu państwach na świecie, oferująca platformę do rezerwacji przejazdów, która optymalizuje proces internetowej rezerwacji przejazdów m.in dla klientów korporacyjnych. Zatrudnia ponad 150 osób i posiada biura w Polsce i Niemczech. W Krakowie funkcjonują m.in. działy IT, operacyjny oraz HR, z kolei w Berlinie dział finansów i sprzedaży.

Nasz krakowski Lubicz Park po raz kolejny pokazał, że jest miejscem sprzyjającym pracy i rozwojowy biznesu. Potencjał nowego partnera i branża, jaką reprezentuje, znakomicie wpasowują się w zróżnicowane grono naszych najemców biurowych. Jestem przekonana, że budynek sprawdzi się jako nowa siedziba Talixo m.in. dzięki dogodnym połączeniom komunikacyjnym i zaawansowanej infrastrukturze technicznej. Dodatkowo efektywny rozkład powierzchni pozwoli na elastyczną aranżację dostosowaną do potrzeb pracowników i funkcji firmy. W efekcie modernizacji oraz innowacyjnym i zrównoważonym rozwiązaniom w pełni odpowiada na aktualne wymagania rynku. To sprawia, że Lubicz Park cieszy się nieustającym zainteresowaniem najemców. – mówi Julie Archambault, Asset Management & Leasing Director, Southern Poland.

Cieszymy się, mogąc doradzać organizacji, która z uwagi na prężny rozwój potrzebuje większego biura. To kolejny przykład w naszych ostatnich transakcjach na to, że biuro jest istotnym elementem wspierającym efektywność firm i pełni w nich ważną rolę społeczną. Znając dokładne potrzeby najemcy, któremu zależało na lokalizacji w centrum i zapewnieniu pracownikom właściwego komfortu, udało się wybrać obiekt spełniający przyjęte założenia. – ​dodaje Aleksandra Markiewicz, dyrektor w dziale reprezentacji najemcy w Knight Frank.

Talixo jest wiodącą firmą B2B, świadczącą usługi transportu naziemnego zgodnie z polityką podróży służbowych. Oferuje klientom korporacyjnym, biurom podróży, liniom lotniczym i serwisom internetowym, platformę do rezerwacji przewozów i transferów w ponad 100 krajach i ponad 1100 miastach na świecie. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom pozwala sprawnie zorganizować proces dla pracowników. Oferuje możliwość rezerwacji, różnymi rodzajami pojazdów – taksówki, minibusy, vany czy limuzyny.

Lubicz Park to jeden z najlepiej zlokalizowanych i skomunikowanych kompleksów biurowych w Krakowie, znajdujący się w samym centrum miasta, w pobliżu dworca głównego i ronda Mogilskiego. Składa się z dwóch kameralnych, 5- i 6-piętrowych budynków oferujących łącznie ponad 25 000 mkw. powierzchni biurowej. Lubicz Park W wyniku szeroko zakrojonej metamorfozy, wokół budynku powstała atrakcyjnie zaaranżowana przestrzeń z dużą ilością zieleni oraz miejscami do wypoczynku i rekreacji.

Obiekt posiada certyfikat BREEAM na poziomie Excellent oraz Rating WELL Health & Safety. Budynek A kompleksu Lubicz Park dostosowany jest do restrykcyjnych wymagań programu „Obiekt bez barier” pod kątem osób z niepełnosprawnościami.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments