Krzysztof Majewski, country manager Somfy w Polsce, w komentarzu eksperckim jak współpraca między firmami zajmującymi się inteligentnymi technologiami a producentami stolarki okienno-drzwiowej tworzy nowe możliwości rozwoju dla obu branż oraz wspierania efektywności energetycznej.

Krzysztof Majewski, Country Manager SOMFY

Współpraca z branżą stolarki okienno-drzwiowej to dla nas, producenta rozwiązań smart home, bardzo ważny kierunek dalszego rozwoju. Celem firmy jest rozpowszechnienie innowacyjnych rozwiązań, w tym inteligentnych okien i drzwi, które nie tylko zapewnią podwyższony poziom bezpieczeństwa, ale także dostosują się automatycznie do zmieniających się warunków atmosferycznych oraz indywidualnych preferencji domowników.

Kooperacja z partnerami stanowi fundament naszego rozwoju. Już teraz rozwiązania Somfy są komplementarne z produktami liderów branży stolarki okienno-drzwiowej, a dzięki regularnej wymianie wiedzy i doświadczeń, nieustannie doskonalimy nasze technologie. Te współprace umożliwiają nam nie tylko monitorowanie bieżących trendów i innowacji na rynku, ale także szybkie wdrażanie nowych technologii w naszych produktach, zwiększając tym samym atrakcyjność i funkcjonalność oferowanych rozwiązań dla naszych klientów.

W 2024 r. skupimy się na innowacyjnych produktach wspierających efektywność energetyczną. Już teraz nasze rozwiązania pozwalają użytkownikom końcowym zmniejszać całoroczne zużycie energii. W upalne dni dzięki automatyzacji rolet zewnętrznych można obniżyć temperaturę pomieszczeń nawet o 7°C*. W sezonie grzewczym – zimą, rolety zapewniają również dodatkową izolację okien. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić nawet do 30% kosztów energii.

Rozszerzymy naszą ofertę o nowe produkty, jednocześnie zapewniając kompleksową obsługę dostosowaną do różnorodnych potrzeb klientów. Naszym celem jest utrzymanie dobrej pozycji w branży, reagując elastycznie na zmienne trendy i oczekiwania rynku smart home.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments