EZVIZ zapowiada najnowszą aktualizację swojej bestsellerowej bramki EZVIZ A3 – A3-R200. To innowacyjne urządzenie do centralnego zarządzania ekosystemem domowym EZVIZ, zostało teraz wzbogacone o integrację z Matter oraz aplikacją HomeKit od Apple. Bramka trafi do sprzedaży jeszcze tej zimy, ułatwiając łatwe zarządzanie otoczeniem domowym z dowolnego miejsca i o każdej porze dnia.

Smart connectivity to dziś prawdziwy must-have nowoczesnych mieszkań, w których różnorodne inteligentne urządzenia harmonijnie współpracują w ramach jednego, spójnego ekosystemu zarządzania domem. Zaktualizowana bramka EZVIZ A3-R200 staje się punktem wyjścia do tej nowoczesnej rewolucji, umożliwiając integrację z różnymi czujnikami, przekaźnikami WiFi oraz innymi produktami smart home.

Inteligentny Dom Z Nową Bramką A3-R200

Łącząc zaawansowane funkcje z intuicyjnym sterowaniem, zaktualizowana bramka A3-R200 to przełom w świecie inteligentnych domów. Jest to pierwsze urządzenie marki EZVIZ, które może pochwalić się kompatybilnością z Matter oraz obsługą Apple HomeKit. W ten sposób zapewnia użytkownikom pełną kontrolę, tworząc jednolity, bezpieczny i stabilny system.
Bramka A3-R200 staje się nie tylko technologicznym sercem domu, ale również kluczowym narzędziem do stopniowej automatyzacji.

Umożliwia obsługę do 64 urządzeń marki EZVIZ, wśród których można wyróżnić wszelkie czujniki, inteligentne przyciski, zamki, kamery, termostaty, a także przekaźniki WiFi do zdalnego sterowania urządzeniami elektrycznymi. Inwestycja w tę nowoczesną bramkę to początek drogi w kierunku inteligentnego domu, w którym możliwości rozwijają się wraz z postępem technologicznym.

Elegancka i intuicyjna – zaktualizowana bramka EZVIZ A3-R200

Bramka A3-R200 została zaprojektowana z myślą o elegancji i prostocie, dzięki czemu doskonale wpasowuje się w każde wnętrze. Ponadto użytkownik ma możliwość dopasowania jej do swoich własnych preferencji, korzystając z 20 różnych opcji dźwiękowych. W porównaniu do poprzedniej wersji, natężenie dźwięku w urządzeniu zwiększono do 85 dB, dzięki czemu powiadomienia są głośne
i wyraźne.

Bramka gwarantuje nie tylko stabilne połączenie zarówno przewodowe, jak i bezprzewodowe, ale także imponującą skalowalność. Obecnie można do niej podłączyć 32 urządzenia zasilane bateryjnie i aż do 64 urządzeń przewodowych. To jednak nie koniec możliwości, a producent zapowiada, że w niedalekiej przyszłości lista kompatybilnych produktów zostanie jeszcze silniej poszerzona.

Konfiguracja i zarządzanie bramką oraz połączonymi urządzeniami, nie powinno stanowić problemu, nawet dla początkujących użytkowników smart home. Intuicyjna aplikacja EZVIZ umożliwia przeglądanie i kontrolowanie stanu urządzeń w dowolnym miejscu i czasie. Za każdym razem, gdy czujniki zostają uruchomione, bramka A3-R200 wysyła natychmiastowe powiadomienia na telefon, a dzięki jej automatycznemu i przejrzystemu systemowi każdy może w pełni korzystać z możliwości smart connectivity.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments