cyber_Folks planuje coraz większe inwestycje w autorskie produkty oparte na sztucznej inteligencji (AI). Spółka zaprezentowała właśnie _Now, oparty o AI kreator stron internetowych. To najnowsze i najbardziej zaawansowane technologicznie narzędzie cyber_Folks – od początku projektowane do wykorzystania potęgi sztucznej inteligencji. Dzięki _Now stworzenie atrakcyjnej strony internetowej dla biznesu trwa nie – jak dotąd tygodnie, ale zaledwie sekundy. Rozwiązanie w wersji BETA jest już dostępne dla wybranych użytkowników z Polski, a w połowie br. planowana jest jego międzynarodowa premiera.

Od wielu lat zmieniamy polski Internet, teraz go rewolucjonizujemy. _Now to rozwiązanie wyjątkowe na wielu płaszczyznach. Po pierwsze trudno znaleźć konkurencyjny produkt, który pozwoliłby na tak ekspresowe i sprawne utworzenie funkcjonalnej strony internetowej jak nasz kreator. Warto pamiętać, że strona www ma być nie tylko prostą wizytówką, ale często jest wsparciem wizerunku i promocji całego przedsiębiorstwa. Niezmiennie jesteśmy klientocentryczni._Now przenosi wygodę użytkownika na zupełnie nowy – wyższy poziom. Dzięki niemu nasi klienci w kilka minut, z poziomu telefonu komórkowego, mogą uruchomić nową stronę internetową. Do jej przygotowania wystarczy podanie nazwy i informacji o zakresie oferowanych usług, a nasza technologia cyber_Fusion wykona całą pracę za użytkownika: przygotuje odpowiednie opisy, wygeneruje zdjęcia oraz treści pod pozycjonowanie. – mówi Jakub Dwernicki, prezes zarządu cyber_Folks.

Jakub Dwernicki, prezes zarządu cyber_Folks

Rozwiązanie _Now bazuje na autorskiej technologii AI cyber_Fusion, przygotowanej w oparciu o modele językowe OpenAI oraz know-how zdobyty przez cyber_Folks z analizy ponad 2 mln stron internetowych. Polska firma już w 2016 roku uruchomiła narzędzie do jakościowej analizy stron m.in. pod kątem szybkości działania, przejrzystości i pozycjonowania SEO. Narzędzie _Now w kilka minut wygeneruje stronę internetową dla kancelarii prawnej, restauracji, mechanika, fotografa oraz przedstawicieli jednej z kilkudziesięciu innych branż. Wygenerowana strona zostanie wzbogacona o marketingowe opisy działalności, bloga i zdjęcia, które łatwo będzie można zmienić. Narzędzie umożliwia również przeniesienie i unowocześnienie istniejącej już strony www.

_Now to rozwiązanie szyte na erę AI. Od początku projektowaliśmy kreator jako narzędzie oparte o sztuczną inteligencję – zgodnie z ideą “AI First”. Dzięki temu stworzyliśmy jeden z najbardziej innowacyjnych kreatorów stron internetowych na świecie. Jeszcze w tym roku chcemy rozpocząć aktywne działania komunikacyjne i marketingowe za granicą. – dodaje Jakub Dwernicki.

Dobrze działająca strona internetowa to ważny element dla biznesu, według badań firmy Pingdom, specjalizującej się w pomiarach prędkości stron, z każdą sekundą oczekiwania odsetek osób, które zamknęły okno przeglądarki rośnie. Różnica w ładowaniu strony między dwoma sekundami a dziesięcioma przekłada się na 10-krotny wzrost współczynnika odrzuceń.

Od dziś, każdy nasz klient, który chce prowadzić biznes internetowy, nie musi martwić się o stronę internetową, jeśli chce dodać do tego sklep internetowy, to może wykorzystać _Stores, jeśli ma wyzwania z fakturami – pomoże mu _Billz. A jeśli chce postawić na marketing i w pełni funkcjonalny newsletter, to ma do dyspozycji rozwiązania Vercom. Stworzyliśmy prawdziwy ekosystem dla nowoczesnego biznesu. – dodaje Artur Pajkert, szef marketingu cyber_Folks.

Z przeprowadzonych przez spółkę w 2023 roku badań wynika, że głównym wyzwaniem w tworzeniu strony internetowej jest brak czasu. Dla wielu przedsiębiorców problemem jest również brak odpowiedniej wiedzy oraz zbyt duże koszty. _Now odpowiada na wszystkie te wyzwania.

Ostatnie lata przyniosły wiele innowacji produktowych w Grupie. Strategia cyber_Folks zakłada dalszy dynamiczny rozwój własnych produktów w ramach procesów R&D. W 2024 roku na dział badań i rozwoju spółka planuje przeznaczyć ok. 10 mln zł.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments