Wielodyscyplinarny zespół CRIDO Corporate Finance wsparł firmę Unity S.A. – zajmującą się cyfrową transformacją handlu – i jej akcjonariuszy w procesie odkupu 20 proc. akcji spółki.

Przy tym projekcie CRIDO po raz kolejny zaznaczyło swoją wieloletnią, mocną obecność w świecie finansów korporacyjnych, wspierając klientów podczas zmian właścicielskich. [AM1] Nasi eksperci wykorzystali swoją wiedzę, doświadczenie i kompetencje przy tej transakcji, która miała formę wykupu lewarowanego finansowanego długiem bankowym. Jesteśmy dumni z tego, że praca naszego zespołu przyczyniła się do sprawnej realizacji projektu i pozyskania finansowania – dodaje Marszałkiewicz. W projekt były także zaangażowane Aleksandra Małolepsza, associate director oraz Monika Olak, senior financial analyst. – Chcielibyśmy także podziękować Rafałowi Świeżakowi, partnerowi w CRIDO, w nieustającym wspieraniu nas w relacjach z klientami. – mówi Artur Marszałkiewicz, partner zarządzający CRIDO Corporate Finance.

Unity Group od 1997 roku doradza i wdraża rozwiązania w zakresie transformacji cyfrowej. Spółka ma na koncie ponad 500 udanych projektów i z sukcesem współpracuje z liderami swoich branż m.in. z sektora retail, automotive, rail.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments