Spółka 7Levels przeprowadzi emisję akcji serii E, mającą na celu zapewnienie wsparcia finansowego w końcowej fazie produkcji, aby zapewnić najwyższą możliwą jakość gry w świecie MonsterVerse. Ten znany jest z ikonicznych postaci tytanów, jakimi są m.in. King Kong czy Godzilla. Decyzja o emisji akcji została podjęta w odpowiedzi na wyzwania związane z rozwojem projektu oraz możliwością stworzenia jeszcze bardziej imponującej gry.

Spółka 7Levels obecnie prowadzi intensywne rozmowy z potencjalnymi wydawcami.  Niemniej, aby sprostać wyzwaniom wynikającym z długotrwałego procesu negocjacji, władze spółki podjęły strategiczną decyzję o emisji akcji serii E. Głównym celem tej emisji jest pozyskanie dodatkowego finansowego wsparcia, które umożliwi utrzymanie produkcji na najwyższym możliwym poziomie, niezależnie od decyzji dotyczącej wydawcy.

Decyzja o emisji akcji serii E stanowi wyraz naszej determinacji w dążeniu do doskonałości i osiągnięcia ambitnych celów. Projekt związany ze światem znanym z King Konga i Godzilli jest już w zaawansowanej fazie produkcji, ale nadal wymaga ciągłego wsparcia i rozwoju, aby sprostać oczekiwaniom licencjodawcy, ale przede wszystkim graczy. – tłumaczy wiceprezes 7Levels, Krzysztof Król. 

Obecnie 7Levels skupia się na pracach związanych z optymalizacją, implementacją części mechanik rozgrywki, efektami, cinematicami oraz eliminacją wszelkich błędów. Planowany termin ukończenia najważniejszych prac przewidywany jest na najbliższe miesiące.

W ostatnim czasie koszty produkcji znacznie wzrosły ze względu na konieczność współpracy z zewnętrznymi firmami, które zapewniają niezbędne usługi na najwyższym poziomie. Dodatkowo wpływ na koszty ma rosnąca inflacja oraz wzrost świadczeń związanych z panującą aktualnie polityką płacową. Udało się nam zebrać wyśmienity zespół, stąd również decyzja o podniesieniu kapitału docelowego o dodatkowe 150 tysięcy akcji. Ten krok ma umożliwić m.in. wprowadzenie programu motywacyjnego ESOP (Employee Stock Ownership Plan) dla kluczowych pracowników i współpracowników s półki, co ma na celu zachęcenie i nagrodzenie osób zaangażowanych w projekty. – mówi Król.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments