MediSensonic w ostatnim okresie potwierdził swoją strategię wyjścia na rynki zagraniczne podpisując dwie umowy z partnerami z dwóch różnych części świata – UK i USA.

Zawarto umowę z firmą Larwood Associates Ltd. z Wielkiej Brytanii na określenie i sfinansowanie drogi na komercjalizację wyrobów psółki na rynku brytyjskim i promocję oraz przeprowadzenie badan klinicznych urządzeń firmy MediSensonic.

„To bardzo dobra informacja dla MediSensonic. Obie umowy umożliwiają profesjonalny kontakt z inwestorami oraz potencjalnymi partnerami, którzy nabędą naszą technologię. Obie umowy mają na celu sprzedaż jednego z naszych rozwiązań i zaprezentowania naszych rozwiązań na rynku światowym. Uważam, że nas zespół podpisując te umowy wykonał ciężką pracę za co bardzo im dziękuje. Umowa z Larwood Associates Ltd. jest pierwszym efektem naszego pobytu na Targach MEDICA 2023″ – skomentował Robert Gromada, prezes MediSensonic.

Larwood Associates Ltd nawiąże kontakt ze spółkami detalicznymi, hurtowymi i dystrybucyjnymi na Terytorium Wielkiej Brytanii, które mogą być zainteresowane zakupem Produktów. Larwood Associates Ltd zapewni MediSensonic wprowadzenie do potencjalnych klientów. Larwood Associates Ltd będzie pomagał MediSensonic w negocjacjach mających na celu osiągnięcie porozumienia z Potencjalnym Klientem w zakresie wymaganym przez MediSensonic. Larwood Associates Ltd podejmie wszelkie uzasadnione kroki w celu ułatwienia zawarcia umów sprzedaży i marketingu z odpowiednimi Potencjalnymi Klientami na terenie Wielkiej Brytanii, wymieniono w informacji.

Druga umowa została podpisana z firmą WorldUpstart Corporation. Umowa dotyczy wsparcia dla MediSensonic, jako firmy wchodzącej na rynek opieki zdrowotnej, technologii medycznych i nauk przyrodniczych w USA; ułatwienia relacji mentorskich / mentorskich B-2-B dla firmy z uznanymi ekspertami w swojej dziedzinie; zorganizowania wystąpienia przed panelem inwestorów w USA.

WorldUpstart oferuje firmom, uniwersytetom, inkubatorom i agencjom rozwoju gospodarczego program na żywo, online i praktyczny program US Market Gateway, aby przyspieszyć rozwój firm w dziedzinie opieki zdrowotnej, technologii medycznych, nauk przyrodniczych i zdrowia cyfrowego. Wejście na każdy nowy rynek wiąże się z różnymi możliwościami i wyzwaniami dla rozwijających się firm. Rynek amerykański może być niezwykle atrakcyjny, ale jednocześnie przytłaczający. Aby uzyskać szybką trakcję i niezawodny wzrost w USA, firmy wchodzące na rynek potrzebują wyjątkowej strategii i realizacji. WorldUpstart pomaga firmom odkryć martwe punkty i prowadzi je do stworzenia niezawodnej strategii i planu ekspansji. WorldUpstart ma powiązania z lokalnymi uniwersytetami i instytucjami badawczymi, inwestorami i mentorami z branży. Około 40% firm, które ukończyły program, rozpoczęło działalność w USA w ciągu 18 miesięcy.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments