Miliony właścicieli telewizorów Philips już wiedzą, że Ambilight TV „zmienia wszystko”, a teraz dołącza do nich jedna z supergwiazd pierwszego zespołu FC Barcelona, który miał również okazję cieszyć się unikalną zdolnością Ambilight TV do przekształcania zwykłego oglądania telewizji w doświadczenie jak żadne inne.

Robert Lewandowski, gwiazda piłki nożnej, obecnie cieszy się swoim własnym telewizorem Ambilight, co jest dla niego wyjątkowym doświadczeniem, które zdobyło uznanie gracza i zgodę na zostanie nową “twarzą” telewizora Ambilight. Technologia Ambilight TV słynie z unikalnej zdolności do przekształcenia tradycyjnego telewizora w niezwykłe wrażenia wizualne.

Komentując nominację, Kostas Vouzas, dyrektor generalny TP Vision (Philips TV & Sound Europe & Americas) powiedział: ‘Doświadczenie oglądania filmów i sportu, zwłaszcza piłki nożnej, jest przenoszone na zupełnie nowy, immersyjny poziom dzięki Ambilight TV. Wszystkie zespoły FC Barcelona i personel mają szansę cieszyć się Ambilight TV z pierwszej ręki, więc mogą docenić, jak daleko poza zwykłą telewizję wychodzi Ambilight TV. Jestem zachwycony, że doświadczenie to doprowadziło do tego, że Robert stał się nową twarzą marki. Jestem pewien, że jego Ambilight TV zmieni sposób, w jaki ogląda swoje ulubione filmy i sport. Pozostaje mi tylko powitać go w rodzinie AMBILIGHT TV’. TP Vision, firma odpowiedzialna za projektowanie, produkcję i sprzedaż telewizorów Philips z logo Ambilight, jest od maja 2023 r. głównym partnerem FC Barcelona. Logo Ambilight TV pojawia się na koszulkach pierwszego zespołu mężczyzn i jest wyraźnie wyświetlane wewnątrz stadionu i prezentowane milionom widzów w domach.

Ambilight TV sprawia wrażenie większego, lepszego obrazu telewizyjnego, który wykracza poza swoje fizyczne granice, Ambilight TV jest telewizorem wydającym się unosić, a nie być zamocowanym na ścianie. Korzyść z dodania aureoli światła została dawno doceniona w świecie filmów, ale własne badania TP Vision pokazały, że dodana finezja Ambilight może rozszerzyć doznania sportowe, szczególnie w piłce nożnej.

Ambilight TV już udowodniło swój ogromny sukces, mając jedną z najwyższych ocen satysfakcji w branży elektroniki użytkowej i bardzo wysoko współczynnik powtórnych zakupów telewizorów wśród istniejących klientów Philips TV.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments