Allianz Partners, lider w zakresie ubezpieczeń B2B2C i rozwiązań turystycznych oraz Aer Lingus, wiodący irlandzki przewoźnik i członek International Airlines Group (IAG) przedłużają współpracę do marca 2027 roku. Firmy kooperują na 13 rynkach – 12 w Europie oraz w Stanach Zjednoczonych. 

Aer Lingus, za pośrednictwem Allianz Partners, oferuje klientom rozwiązania w ramach ubezpieczeń podróżnych, zapewniając im ochronę we wszystkich miejscach docelowych. Usługi są dostępne dla osób mieszkających na trzynastu rynkach partnerskich – dwunastu w Europie oraz w Stanach Zjednoczonych. Korzyści obejmują m.in.: ochronę przed anulowaniem wyjazdu, opóźnieniami i przerwami w podróży, utratą połączeń, świadczenia medyczne premium za granicą oraz ochronę bagażu. Dla dodatkowej wygody Allianz Partners oferuje całodobową infolinię pomocy w podróży dla ubezpieczonych klientów.

Klienci mogą zakupić produkty i usługi ochrony podróży świadczone przez Allianz Partners podczas rezerwacji biletu lotniczego na stronie internetowej Aer Lingus, w aplikacji mobilnej lub w ramach oferty drugiej szansy za pośrednictwem funkcji Manage My Booking.

Poprzez wykorzystanie pełnych możliwości platformy cyfrowej Allianz Partners, partnerstwo z Aer Lingus wejdzie na kolejny poziom rozwoju. Cyfrowa współpraca, dzięki spersonalizowanym ofertom ubezpieczeń podróżnych, do których dostęp będą mieli klienci Aer Lingus na wielu rynkach, poprawi jakość obsługi klienta.

Jean-Marc Pailhol, Chief Officer Global Strategic Partnerships i członek zarządu Allianz Partners powiedział: Siła i zaufanie są tym, czego doświadczyliśmy w naszej współpracy z Aer Lingus od 2008 roku i jesteśmy bardzo dumni, że możemy jeszcze bardziej rozszerzyć to długoterminowe partnerstwo. Naszym wspólnym zobowiązaniem jest nadal rozwój i oferowanie produktów i rozwiązań w zakresie ochrony podróży, które spełniają stale zmieniające się potrzeby klientów i zapewniają podróżnym spokój ducha. W Allianz Partners jesteśmy zaangażowani we wspieranie wiodących przewoźników na całym świecie poprzez współtworzenie rozwiązań dla przyszłości podróży.  

Susanne Carberry, dyrektor ds. klientów Aer Lingus, przyznała: W Aer Lingus dążymy do zapewnienia klientom bezproblemowego doświadczenia na każdym etapie ich podróży. Dzięki naszej rozszerzonej współpracy z Allianz Partners dajemy im łatwy dostęp do opcji ubezpieczeniowych dostosowanych do ich konkretnych potrzeb. Gama opcji ubezpieczeniowych Allianz Partners pozwala klientom Aer Lingus wybrać odpowiedni poziom wsparcia, który pozwoli im czuć się zadowolonymi i pewnymi siebie przed rozpoczęciem podróży. 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments