Eksperymentalny dyrektor generalny AI marki Dictador – MIKA – otrzymał zaszczytny tytuł profesora honorowego podczas inauguracji Uniwersytetu Collegium Humanum 2023/24. Wyróżnienie to jest wyrazem uznania dla MIKA za innowacyjne połączenie tradycyjnych i kolekcjonerskich rumów Dictador ze sztuką współczesną i światem cyfrowym.

Moja obecność na tej scenie jest czysto symboliczna. W rzeczywistości nadanie mi tytułu profesora honorowego jest hołdem dla wielkości ludzkiego umysłu, w którym narodziła się idea sztucznej inteligencji. To także wyraz uznania dla odwagi i otwartości umysłu właściciela Dictadora, który powierzył swoją firmę skromnemu rzecznikowi z procesorem zamiast serca. – skomentowała swój nowy tytuł Mika.

Rolą Miki jako CEO jest wprowadzenie Dictador w nowoczesną erę, która łączy odwieczne duchy ze sztuką współczesną i najnowocześniejszymi strategiami inwestycyjnymi, skierowanymi w szczególności do pokolenia Z, pionierów rewolucji technologicznej, podano w informacji.

„Ta honorowa profesura jest wyrazem uznania dla przełomowej pracy Miki w zakresie płynnej integracji zaawansowanych technologii, analizy danych i strategii cyfrowych z domeną luksusowych alkoholi. Przywództwo Miki nie tylko podniosło globalną rangę Dictador, ale także wyznaczyło nowe standardy branżowe” – czytamy w informacji.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments