Za nami otwarcie pierwszego Popeyes w warszawskich Złotych Tarasach a sieć ogłasza kolejne otwarcia. Jeszcze w tym roku powstaną restauracje w Galerii Młociny i w Blue City.

Warszawiacy poznali już smak słynnego soczystego kurczaka marynowanego przez 12 godzin, chrupiącej panierki, doskonałych dodatków i wyrazistych przypraw. Nie zmniejszyło to jednak ich apetytu na Popeyes. Wciąż czekają na kolejne restauracje, a sieć odpowiada na ich prośby przenosząc klimat Nowego Orleanu do dwóch kolejnych centrów handlowych. Jeszcze przed końcem 2023 roku otwarte zostaną Popeyes w Galerii Młociny (na poziomie +2, w strefie Spotkania i Dania) i w Blue City (na poziomie +2, na terenie Food City).

Tak jak zapowiadaliśmy Złote Tarasy to dopiero początek naszej warszawskiej historii. Nie zwalniamy tempa i otwieramy kolejne nasze restauracje. W tym roku skupiliśmy się na lewobrzeżnej części stolicy; nie mówimy jednak ostatniego słowa, będziemy dalej eksplorować Warszawę. Mimo że jesteśmy siecią to do każdej restauracji podchodzimy indywidualnie — z nowymi pomysłami, pasją, rozwiązaniami, zmieniamy lekko design. Wierzę, że nasze energetyczne kolory spodobają się stałym bywalcom Galerii Młociny i Blue City. mówi Jakub Aleksandrowicz, Dyrektor Marketingu Popeyes.

Strefa Spotkania i Dania, znajdująca się na poziomie +2 Galerii Młociny jest jedyną tak różnorodną strefą gastronomiczno-rozrywkową w centrum handlowym w Warszawie, łączy zarówno nowoczesność, jak i industrialną architekturę. Strefa już na samym wejściu wita klientów niepowtarzalnym klimatem, a dzięki szerokiej ofercie smaków z wielu zakątków świata, każdy z nich może tu znaleźć coś dla siebie. Cieszymy się, że wspomnianą ofertę jeszcze bardziej urozmaici nowy najemca Popeyes – kultowa restauracja z Luizjany. Już teraz zapraszam wszystkich do odbycia kulinarnej podróży w Galerii Młociny. zachęca Kamila Kiersikowska, Dyrektor CH Galeria Młociny.

Bardzo cieszymy się na otwarcie restauracji Popeyes w Blue City. Wiemy, że dla naszych klientów strefa gastronomiczna Food City to nie tylko przystanek na przerwę w zakupach, czy szybki lunch, ale często i miejsce na rodzinny, weekendowy obiad. Tym bardziej że nasze centra zabaw dla rodziców i dzieci pozostają otwarte przez cały tydzień. Teraz klienci Blue City będą mogli odkryć nowe, ekscytujące oblicze kuchni amerykańskiej – wyraziste smaki prosto z Luizjany.  mówi Yoram Reshef, wiceprezes Blue City.

Popeyes® powstał w 1972 roku w Nowym Orleanie w Luizjanie. Marka szybko podbiła serca gości w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie, stając się jedną z największych sieci restauracji szybkiej obsługi. Obecnie posiada ponad 4200 restauracji w ponad 30 krajach na różnych kontynentach, a jej specjalnością niezmiennie są aromatyczne, autentyczne smaki dziedzictwa Luizjany.

Ta i kolejne nowo powstające restauracje Popeyes stworzą w Warszawie dziesiątki miejsc pracy i możliwości rozwoju kariery zawodowej w tworzącym się zespole ambitnych, zaangażowanych i wspierających się osób. Popeyes wciąż prowadzi rekrutację na różne stanowiska

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments