Aplikacja MultiWash, umożliwiająca dotychczas korzystanie z sieci profesjonalnych myjni ręcznych w ramach subskrypcji – zmienia nazwę na Mooveno i rozszerza portfolio usług nowoczesnej mobilności.

MultiWash od dłuższego czasu odpowiada na zmieniającą się dynamikę rynku, tworząc cyfrowe rozwiązania mobilności dla Klientów indywidualnych i biznesowych. W obecnej ofercie firmy znajduje się już nie tylko możliwość korzystania z profesjonalnych myjni ręcznych, ale również płatności za autostrady, a także dostęp do największej sieci stacji ładowania oraz monitoring stanu pojazdów. Firma zapowiada wprowadzenie kolejnych cyfrowych usług związanych z mobilnością, jak chociażby płatności za miejskie strefy parkowania w największych miastach oraz parkingi prywatne.

Aplikacja zmienia nazwę na Mooveno we wrześniu 2023 roku, uzupełniając ją o nowe funkcjonalności jak MultiCharge, MultiToll, MultiCheck oraz MultiPark, a MultiWash w dalszym ciągu pozostanie wiodącą usługą firmy. Mooveno to rozwiązanie w pełni bezgotówkowe.

W ramach rozwoju Mooveno wchodzi w kompletnie nowe i szybko rosnące segmenty rynku usług mobility, który jest obecnie wart w Polsce blisko 10 mld zł. Dzięki implementacji nowych funkcjonalności firma zamierza zwiększyć swoje przychody w ciągu najbliższych dwóch lat do 100 mln zł.

Misją Mooveno jest dostarczenie Klientom kompleksowego pakietu usług zapewniających codzienną mobilność oraz umożliwienie firmom transformacji cyfrowej w kierunku zrównoważonej mobilności. Jesteśmy bardzo podekscytowani i wierzymy, że Mooveno będzie wielkim skokiem jakościowym dla wszystkich naszych Klientów. – podsumowuje Tomasz Czerniejewski, CEO Mooveno.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments