Listonic —firma zajmująca się projektowaniem, tworzeniem i wdrażaniem aplikacji zainwestowała w nowy biznes – serwis sportowy Fangol.pl. Do tej pory w portfolio Listonic znajdowały się trzy aplikacje.

W 2023 roku Listonic stał się właścicielem portalu piłkarskiego Fangol.pl, który dzięki temu właśnie wchodzi na nowy technologiczny poziom! Fangol powstał w 2013 roku i od tego momentu zbudował silną pozycję na rynku. To portal, który wyróżnia się formą podania newsów (w postaci memów) oraz niezwykle zaangażowaną społecznością.

Fangol otrzymał od nas całkowicie nową stronę, zbudowaną na szybkim i nowoczesnym systemie. Oprócz odświeżonego designu w pierwszej kolejności wprowadziliśmy funkcjonalność, o którą od dawna prosili fani możliwość komentowania postów na każdym urządzeniu. mówi Filip Miłoszewski, współzałożyciel Listonic.

Listonic zdecydował się także na współpracę z całą redakcją Fangol, która niemal od samego początku (a więc już 10 lat!) tworzy ten serwis. Michał Głowacki, Krzysztof Chodun oraz Mikołaj Lipiński już pracują nad nowymi formatami na YouTube, oraz stronie internetowej, ale też i rozwijają profil na TikToku.

Fangol to przede wszystkim społeczność i my o tym wiemy. Dlatego już na etapie testów nowej strony zaprosiliśmy użytkowników serwisu do współtworzenia tych zmian. Mogli oni nie tylko zostawić swoją opinię i pomysły na nowe funkcje na stronie, ale także zagłosować na to, jaką nowość powinniśmy wdrożyć w pierwszej kolejności. dodaje Filip Miłoszewski.

Podczas korzystania z nowego Fangola użytkownicy mogą także na bieżąco monitorować stan prac nad kolejnymi funkcjonalnościami. Obecnie w przygotowaniu (na podstawie oddanych głosów) trwają prace m.in. nad możliwością przeprowadzania sond oraz nad nową aplikacją mobilną.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments