Najnowsze procesory Cisco Silicon One G200 i G202 wyróżniają się przy tym niezrównaną wydajnością i optymalizacją obciążeń związanych z wykorzystaniem sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego, obniżając koszty, zużycie energii oraz opóźnienia sieci.

Cisco Silicon One G200 to również pierwszy w branży w pełni niestandardowy, programowalny równoległy procesor pakietów P4, zdolny do uruchamiania ponad 435 miliardów wyszukiwań na sekundę. Obsługuje zaawansowane funkcje, w tym SRv6 Micro-SID (uSID) z pełną szybkością i można go rozszerzyć o pełne przetwarzanie od uruchomienia do zakończenia dla jeszcze bardziej złożonych przepływów. Ta unikalna architektura przetwarzania pakietów zapewnia elastyczność konstrukcji przy stałym, niskim opóźnieniu i mocy.

Dzięki zastosowaniu najbardziej wydajnego w branży przełącznika radix, z 512 portami Ethernet 100GE w jednym urządzeniu, klienci mogą tworzyć wydajniejsze klastry sieciowe z siecią wymagającą 50% mniej optyki, 40% mniej przełączników i 33% mniej warstw sieciowych, znacząco ograniczając wpływ technologii na środowisko. Pozwala to zaoszczędzić do 9 milionów kWh rocznie, co według amerykańskiej Agencji Ochrony Środowiska jest równoważne ponad 6000 ton metrycznych dwutlenku węgla (CO2e) lub spaleniu 7,3 miliona funtów węgla rocznie.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments