Creepy Jar dalej planuje rozwijać swój flagowy tytuł Green Hell. Prezes Creepy Jar Krzysztof Kwiatek w trakcie konferencji wynikowej zaprezentował Roadmap dla ‘Green Hell’. W planach jest dodatek do wersji PC ‘Storage & Transport’ oraz dodanie nowych zwierząt i aktualizacja systemu walki.

Termin dodatku ‘Storage transport’ nie jest jeszcze ustalony. Mamy jakiś termin w głowie, ale wchodzimy w okres letni, gdzie na Steam będzie jedna z dwóch największych promocji. Dlatego w naszym interesie nie jest zderzenie się z tak wielką promocją i naszym nowym contentem. Będzie to na pewno niedługo. – powiedział prezes Creepy Jar Krzysztof Kwiatek

W planach jest udostępnienie dodatku ‘Building Update’ do wersji konsolowej ‘Green Hell’. Trafi on do graczy w ciągu najbliższych miesięcy.

Pierwsze materiały prasowe ‘Chimery’ mają pojawić się w II kw. 2023 roku. Wówczas ruszą także działania marketingowe, które mają być stałe, a materiały mają być produkowane wewnątrz Creepy Jar. Produkcja dalej postępuje, bez żadnych opóźnień. Premiera ma się odbyć w II półroczu 2024 roku.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments