Na polski rynek wchodzi wyszukiwarka finne, która w dniu premiery będzie oferowała największy wybór ponad 2500 zweryfikowanych nieruchomości biurowych i magazynowych na wynajem. Takiej weryfikacji nie prowadzi w Polsce żaden inny dostawca.

Portale nieruchomości stają się często wirtualnymi słupami ogłoszeń, a wszyscy wiemy, jak chaotycznie te potrafią wyglądać. finne istnieje, aby szukanie nieruchomości nie było więcej irytującym i uwierającym obowiązkiem. Po prostu, wejdź, znajdź i wróć do tego co naprawdę ważne. Tylko tyle. zaznacza Tomasz Ogrodzki, CEO spółki REDD Group, właściciela nowego brandu.

Polski start to początek europejskiej ekspansji portalu, który ma ambicje, aby stać się największym takim projektem w Europie.

finne dostępny pod adresem fin.ne, to portal stworzony z myślą o każdej firmie i osobie prywatnej, która potrzebuje powierzchni dla swojego biznesu. Informacje o nieruchomościach na wynajem dostarczają bezpośrednio i wyłącznie właściciele nieruchomości, dzięki czemu odwiedzający mają gwarancję rzetelności każdego ogłoszenia. Na finne nie ma miejsca na ogłoszenia-wabiki, nieaktualne oferty i słabą obsługę klienta. W ten sposób, twórcy portalu chcą zbudować nową jakość poszukiwania powierzchni biznesowych.

Już na starcie finne oferuje dostęp do 93% rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Na portalu wybrać można spośród 2200 budynków biurowych i 600 parków magazynowych dostępnych na wynajem w Polsce.

To dowodzi o sile i skali, jaką finne osiągnęło już na starcie. Jesteśmy portalem z największym wyborem zweryfikowanych nieruchomości biurowych i magazynowych oraz z bezpośrednim kontaktem do właścicieli. — mówi Piotr Smagała, Managing Director REDD Group, która jest właścicielem nowego brandu.

Nasz projekt wypisuje się w długofalową strategię REDD. finne to kolejny krok w naszej misji przyspieszenia transformacji cyfrowej nieruchomości komercyjnych w Europie i naturalne następstwo sukcesu, który odniosły nasze inne produkty typu marketplace. Tylko w 2022 roku nasze platformy wygenerowały zapytania na ponad 600 tys. m. kw. powierzchni biurowych. dodają Tomasz Ogrodzki, CEO REDD Group i Tomasz Olszewski, członek zarządu REDD Group.

Ambicją założycieli na kolejne lata jest stworzenie najlepszego portalu nieruchomości komercyjnych działającego w całej w Europie. Już prowadzone są rozmowy o starcie na kolejnym europejskim rynku.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments