Deel, dostawca globalnych rozwiązań w zakresie zatrudniania i płac, zakupił Capbase – stworzoną przez polskiego biznesmena firmę pomagającą w zakładaniu biznesu oraz łączeniu wynalazców i startupów z inwestorami. Dzięki zintegrowanym rozwiązaniom organizacji, również polscy przedsiębiorcy będą mogli rozwijać skalę swoich działań zarówno poprzez zatrudnianie pracowników z całego świata, jak i dostęp do inwestorów oraz ich kapitałów.

Technologia Deel umożliwia podmiotom, także z Polski, zatrudnianie specjalistów z całego globu, zawieranie z nimi umów i rozliczanie się bez nadmiernej biurokracji. Teraz firma dodała do portfela usług rozwiązanie Capbase, służące do zarządzania kapitałem własnym oraz prostszego zakładania i rozwoju biznesu. Organizacja łączy startupy z inwestorami i pomaga w pozyskiwaniu funduszy equity oraz emisji akcji.

Z wielką dumą chciałbym poinformować, że Capbase został zakupiony przez Deel. Dzięki tej transakcji nasze starania, aby ułatwiać przedsiębiorcom na całym świecie zakładanie i prowadzenie startupów, będą mogły osiągnąć niespotykaną dotąd skalę. Jako osoba pochodząca z Polski i rozwijająca swój biznes w Dolinie Krzemowej, czerpię dużą satysfakcję z tego, że dzięki połączeniu Capbase z Deel, będziemy mogli jeszcze efektywniej pomagać polskim przedsiębiorcom w rozwijaniu globalnych biznesów. Wierzę, że łącząc siły z Deel, zmienimy świat pracy na lepsze – zarówno dla pracodawców, jak i pracowników. – mówi Grzegorz Miąskiewicz, prezes i współzałożyciel Capbase.

Deel korzysta z globalnych rozwiązań wielu partnerów, aby zapewnić kompleksowe usługi coraz liczniejszej grupie klientów i ich międzynarodowych zespołów. Obecnie, dzięki akwizycji Capbase, oprócz wsparcia obsługi procesów HR, przedsiębiorcy korzystający z rozwiązań firmy będą mogli również prościej i wygodniej pozyskać kapitał niezbędny do rozwoju ich biznesu.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments