Deweloper powierzchni logistycznych i przemysłowych znowu zatrudnia. Tym razem do CTP w Polsce dołączają dyrektor finansowy oraz nowi menedżerowie działu leasingu. Powiększanie zespołu kluczowych specjalistów to jeden z elementów strategii rozwoju CTP na polskim rynku. Firma wzmacnia swoje struktury w Warszawie i okolicach oraz na Śląsku, czyli na dwóch największych rynkach magazynowych w Polsce z dobrze rozwiniętą infrastrukturą transportową i dostępem do wyspecjalizowanych pracowników sektora przemysłu. Dla CTP to ważny kierunek ekspansji.

Za nadzorowanie działów księgowości oraz kontrolingu odpowiadać będzie Dominika Duda-Słoma, która objęła stanowisko Dyrektora Finansowego w CTP w Polsce. Dominika ma ponad 12-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami z obszarów księgowości i finansów, które zdobywała w Cognor Group, Acceso Poland oraz w firmie consultingowej Vistra Corporate Services, realizując projekty dla klientów z obszaru real estate. Ostatnie lata spędziła w firmach nieruchomościowych (Golub Gethouse praz Immofinanz), szefując zespołom księgowości i finansów. Dominika jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz ma uprawnienia biegłego rewidenta (PIBR).

Stanowisko Leasing Manager obejmują Damian Michalski i Łukasz Tomczyk.

Damian Michalski będzie odpowiedzialny za komercjalizację projektów magazynowych w Centralnej Polsce oraz na rynku warszawskim. Doświadczenie w branży nieruchomości zdobywał między innymi w White Star Real Estate, koordynując długoterminowe umowy najmu i pracując nad rozwijaniem relacji z najemcami. Wykształcenie prawnicze zdobyte na Uniwersytecie Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie pozwala mu szerzej patrzeć na sektor nieruchomości komercyjnych oraz potrzeby i oczekiwania najemców.

Natomiast Łukasz Tomczyk ukończył logistykę na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Dzięki temu znakomicie odnajduje się w specyfice funkcjonowania sektora TSL, której magazyny są ważną częścią. Od 15 lat związany jest ze sprzedażą, a od 5 specjalizuje się w branży nieruchomości komercyjnych, w tym między innymi w obszarze przemysłowym. W CTP będzie odpowiedzialny za wynajem powierzchni magazynowych w Polsce południowej, w szczególności na Górnym Śląsku.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments