Sprzedający w serwisie ogłoszeniowym nie muszą płacić z góry za dodanie ogłoszenia. Dostępny jest nowy model płatności umożliwiający sprzedaż z opcją Przesyłki OLX.

„Zapłać, jeśli sprzedasz” to nowa opcja dostępna dla sprzedawców wystawiających swoje ogłoszenia w serwisie OLX. Użytkownicy mogą z niej skorzystać po przekroczeniu limitu darmowych ogłoszeń, a także po wyczerpaniu jednostek pakietów ogłoszeń wykupionych w konkretnej kategorii. Nowy sposób płatności umożliwia sprzedaż z Przesyłką OLX bez konieczności zapłaty z góry za emisję ogłoszenia.

Jak działa model?

Wystarczy dodać ogłoszenie z Przesyłką OLX, wybrać opcję „Zapłać, jeśli sprzedasz”, a następnie potwierdzić sprzedaż produktu. Prowizja zostanie pobrana od ceny produktu dopiero po jego sprzedaży. Jej wysokość zależy od ceny produktu oraz kategorii, w której zostało wystawione ogłoszenie.

Jeśli sprzedaż przedmiotu nie powiedzie się w ciągu 30 dni, a ogłoszenie wygaśnie, opłata nie zostanie pobrana.

Nowy model umożliwia także sprzedaż przedmiotów z Przesyłką OLX w ramach jednego ogłoszenia. Oznacza to, że po pierwszej i kolejnej sprzedaży Przesyłka OLX nie zniknie z ogłoszenia, wystarczy w ramach „Zapłać jeśli sprzedasz” przy potwierdzeniu sprzedaży zostawić włączony suwak „Zezwól na wiele sprzedaży z Przesyłką OLX”.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments