Natłok wirtualnych spotkań, platform, aplikacji i zakładek – w nowym środowisku pracy wyzwaniem stały się skupienie pracowników i wydajność pracy. Nowoczesne narzędzia powinny ułatwić przepływy pracy i zapewnić poczucie łączności użytkownikom, bez względu na to, gdzie się znajdują. Dropbox wprowadza udoskonalenia w swoich najważniejszych narzędziach do obsługi przepływu pracy i komunikacji wideo – Dropbox Capture, HelloSign i Dropbox DocSend. Dzięki temu klienci firmy mogą pozostawać w kontakcie i wspólnie pracować, korzystając tylko z rozwiązań Dropbox.

89 aplikacji – to średnia liczba aplikacji, jakich firmy używają obecnie do pracy. Pracownicy częściej też korzystają z rozwiązań wideo na potrzeby komunikowania się i zdobywania wiedzy. Od 2020 roku liczba wideokonferencji wzrosła aż o połowę. Nowa rzeczywistość pracy rozproszonej oznacza, że spędzamy coraz więcej czasu przy wirtualnych ekranach, a jednocześnie potrzeba zapewnienia łączności między osobami działającymi na różnych kontynentach i w różnych strefach czasowych jest większa niż kiedykolwiek. Pracownicy borykają się z fragmentacją przepływu pracy; potrzebują też lepszych sposobów kontaktu w ramach zespołu pracującego zdalnie.

Bardziej efektywna praca w różnych strefach czasowych dzięki Dropbox Capture
Problemem pracy zdalnej jest to, że pracownicy muszą spędzać więcej czasu na wideokonferencjach, muszą czytać więcej wiadomości i e-maili. Dzięki DropboxCapture pracownicy z różnych stref czasowych zyskują możliwość asynchronicznej komunikacji za pomocą angażujących wiadomości wideo. Usługa, którą Dropbox uruchomił w wersji beta w 2021 roku, teraz jest dostępna we wszystkich taryfach Dropbox. Prosty i łatwy w użyciu interfejs Capture ułatwia członkom zespołu komunikację podczas prezentowania pracy, przekazywania informacji zwrotnych oraz udostępniania filmów instruktażowych i szkoleniowych.

Odpowiadając na potrzeby klientów, Dropbox wzbogacił ją o takie funkcje, jak: przycinanie, transkrypcja, komentowanie, lepsze znakowanie zrzutów ekranu oraz możliwość sprawdzania, kto obejrzał filmy, i dołączania do nagrań hiperłączy. Usługa pozwala także porządkować nagrania w kolekcje, aby tworzyć bazę wiedzy w przypadku pokaźnych treści, takich jak zasoby wdrażające lub przewodniki, do których można z łatwością przejść i udostępnić je kolegom z zespołu.

Dzięki Capture mogę szybko przekazać informacje zwrotne za pomocą nagrań, co jest bardzo przydatne i oszczędza dużo czasu. Łatwiej jest mi zarejestrować swoje pomysły, a inni mogą je przeglądać tyle razy, ile potrzebują. – mówi Jonathan Pleska, CEO, Agencja Geared.

Cyfryzacja zadań dzięki usługom Dropbox Sign, Dropbox Forms i Dropbox Fax
Użytkownicy HelloSign docenili możliwości tej usługi, takie, jak: podpisy elektroniczne, formularze mobilne i internetowe, interfejsy API, czy faks online. Aby wspierać użytkowników w automatyzacji przepływu pracy, Dropbox kontynuuje unowocześnianie dostępnych metod pracy i cyfryzowanie zadań, które tradycyjnie były wykonywane wyłącznie za pomocą papieru i długopisu. Teraz Dropbox przedstawia odświeżony HelloSign – tym razem jako Dropbox Sign, który ułatwi pracownikom i zespołom korzystanie z pełnego zestawu narzędzi oferowanych przez Dropbox. HelloSign API, HelloWorks i HelloFax również będą dostępne pod nowymi nazwami: Dropbox Sign API, Dropbox Forms i Dropbox Fax.

Bardzo się cieszę, że HelloSign zmienia się w Dropbox Sign. Ten rebranding pokaże obecnym i potencjalnym klientom, że te systemy są rzeczywiście zintegrowane i doskonale ze sobą współpracują – ocenia Christina Hageny, Valor Payroll Solutions. – Dropbox Sign pomaga naszym użytkownikom przyspieszyć proces składania podpisów, wyeliminować bezproduktywne zajęcia i zachować najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas całego procesu. – dodaje Amy Guarino, VP, Ecosystem w Ironclad.

Usługa Dropbox Sign będzie zintegrowana z kluczowymi rozwiązaniami, które usprawniają przepływ pracy związany z zawieraniem umów. Firmy partnerskie, m.in. Greenhouse, Ironclad i Freshworks (wkrótce), już korzystają z najlepszego w swojej klasie interfejsu API Dropbox Sign, aby dostosować i zintegrować natywne funkcje podpisu elektronicznego bezpośrednio ze swoimi platformami.

DocSend – zaawansowana analiza wideo

Zaawansowana analiza wideo to najbardziej oczekiwana funkcja wśród klientów DocSend dostępna od dziś. Dzięki niej użytkownicy mogą z łatwością udostępniać filmy i uzyskiwać dostęp do takich danych, jak: wskaźnik ukończenia odtwarzania, czas oglądania, dane geolokalizacyjne czy informacje o poszczególnych odbiorcach.

Dzięki temu użytkownicy mogą skupić się na budowaniu silnych relacji i podejmowaniu decyzji biznesowych bez konieczności przełączania się między różnymi platformami. Do usługi DocSend jeszcze tej jesieni Dropbox włączy Capture, co pozwoli na bardziej spersonalizowane interakcje z klientami.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments