W sprzedaży debiutuje dziś najnowszy flagowy smartfon Galaxy S22 Ultra ze wbudowanym rysikiem S Pen, profesjonalnym aparatem oraz najwyższą wydajnością wśród smartfonów.

Galaxy S22 Ultra jako pierwszy smartfon z serii Galaxy S oferuje wbudowany rysik S Pen, który pozwala na zupełnie nowe sposoby interakcji z urządzeniem – od sporządzania notatek i szkiców, przez edytowanie dokumentów aż po obsługę aplikacji. Rysik S Pen dołączony do Galaxy S22 Ultra to najszybszy i najbardziej responsywny rysik zaprojektowany przez Samsung.

Idealnie zintegrowany aparat i elegancka metalowa obudowa Galaxy S22 Ultra, tworząca efekt lustra, nadają mu wyjątkowy design klasy premium. Całość uzupełnia szklane wykończenie oraz ikoniczne, wyraziste krawędzie znane z serii Galaxy Note. Galaxy S22 Ultra dostępny jest w czterech wersjach kolorystycznych: czarnej, białej, zielonej oraz burgundowej.

Profesjonalny aparat

Galaxy S22 Ultra oferuje najpotężniejszy i najbardziej inteligentny aparat w historii smartfonów Samsung, który pozwala rejestrować wideo i zdjęcia w każdych warunkach oświetleniowych. Dzięki technologii nona binning matryca jest w stanie przechwycić więcej światła i danych optymalizując doświetlenie i szczegółowość zdjęć i nagrywanych filmów. Galaxy S22 Ultra pozwala rejestrować wyraziste zdjęcia i płynne wideo bez refleksów nawet w warunkach nocnych. Do dyspozycji mamy zoom, który pozwala aż 100-krotnie zbliżyć się do centrum akcji. Galaxy S22 Ultra oferuje również wiele nowych funkcji wspieranych przez AI, takich jak tryb portretowy, dzięki którym każde zdjęcie prezentuje się profesjonalnie.

Galaxy S22 Ultra został wyposażony w najnowszy procesor 4 nm, który odpowiada za zaawansowane przetwarzanie AI i uczenie maszynowe. Obsługa łączności Wi-Fi 6E pozwala użytkownikom cieszyć się szybszym działaniem najczęściej używanych aplikacji – zarówno podczas pracy jak i rozrywki Pojemna bateria Galaxy S22 Ultra wystarczy na długie godziny pracy – po każdym ładowaniu gwarantuje ona 24h działania. Dzięki obsłudze superszybkiego ładowania 45 W po zaledwie 10-minutowym ładowaniu Galaxy S22 Ultra pozwala nagrać ponad 50 min materiału wideo.

Najnowszy flagowy smartfon Galaxy S22 Ultra dostępny jest w sprzedaży od 25 lutego 2022 r.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments