Aston Martin V8 Vantage 47 Coupe I, obok Ferrari F430 i BMW 650i, jest kolejną z nowości w ramach kategorii extreme w PANEK Carsharing. Ten wyjątkowo męski, niezwykle elegancki i tajemniczy samochód, którego nie powstydziłby się agent 007, już niebawem dostępny będzie w ramach oferty automatycznego wynajmu.

Marka Aston Martin jest bez wątpienia legendą. To właśnie z tych samochodów najczęściej korzystał James Bond. Już niebawem, za sprawą PANEK Carsharing, lidera rynku carsharingu w Polsce, niemal każdy będzie mógł wybrać się w wymarzoną podróż. Aston Martin jest bowiem wyjątkowy. To nie tylko otaczające nas wyjątkowe, luksusowo wyposażone wnętrze, ale przede wszystkim dostojna elegancja, tajemniczość oraz podkreślenie męskości kierowcy – choć Paniom również przypadnie do gustu!

Odsłona dostępnego w Panek Carsharing samochodu Aston Martin V8 Vantage również była wyjątkowa. Zbiegła się z premierą najnowszej odsłony filmu o przygodach Agenta Jej Królewskiej Mości i odbyła się w jednym z warszawskich centrów handlowych.
Dostępny w PANEK Carsharing Aston Martin V8 Vantage to model z 2011 roku. Ten dwumiejscowy, supersportowy samochód dostępny będzie w kategorii extreme – obok takich perełek jak: Ferrari F430, BMW 650i czy Bentley Continental. Dwumiejscowe coupe napędza silnik benzynowy o pojemności 4.8 l i imponującej, przekazywanej na tylną oś mocy 426 KM (313 kW).

Czym jest carsharing

Carsharing, czyli współdzielenie pojazdów, jest ciekawą alternatywą nie tylko dla osób, które nie posiadają własnego samochodu. PANEK Carsharing to także rozwiązanie dla osób które dysponują własnym autem, ale w danej sytuacji potrzebują innego modelu czy określonej funkcjonalności. To także rozwiązane dla osób, które lubią „przejechać się tu i teraz” ciekawym autem bez konieczności jego zakupu.

Szeroka gama pojazdów – od „zwykłych osobówek” poprzez wyróżniające się oldtimer’y czy samochody dostawcze i super samochody – pozwala idealnie określić swoje potrzeby.
Klasyczne, jak Syrena 105 czy Mercedes W124, pozwolą starszym użytkownikom przywołać młodzieńcze wspomnienia i sięgnąć do początków motoryzacyjnej przygody. Supersamochody –w tym m.in. Aston Martin V8 Vantage są szansą na spełnienie motoryzacyjnych marzeń i wyjątkową przejażdżkę.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments