Najważniejsze funkcje nowego sprzętu HP obejmują regulowane kamery, które sprawiają, że spotkania wirtualne stają się jeszcze bardziej komfortowe. HP GlamCam zadba o nasz perfekcyjny wygląd w czasie wideo konferencji, a HP Palette, czyli oprogramowanie do cyfrowej przestrzeni roboczej, ułatwi nam wykonywanie pracy online.

Komputery PC stały się w czasie pandemii ważniejsze niż kiedykolwiek przedtem. Według najnowszych badań HP, 36% respondentów twierdzi, że nadal będzie oglądać telewizję, filmy i nagrania wideo w takim samym stopniu, jak w 2020 roku.i Jedna trzecia użytkowników twierdzi, że zamierza wciąż korzystać ze swoich komputerów PC do prowadzenia rozmów wideo. Natomiast 73% respondentów oczekuje urządzenia, które zaoferuje im wystarczającą moc i profesjonalne funkcje, które pozwolą im wyrażać siebie w kreatywny sposób.

HP Spectre x360 16-calowy laptop 2 w 1 – idealny do pracy zdalnej, jak i wirtualnych spotkań

HP Spectre x360 to 16-calowy laptop 2 w 1 – idealny do pracy zdalnej, jak i wirtualnych spotkań. Konsumenci poszukują technologii, która jest przenośna i jednocześnie wydajna. Co jeszcze go wyróżnia?

• W czasach, gdy rozmowy wideo stają się normalnością, pierwszy na świecie 16-calowy laptop PC ze zintegrowaną, inteligentną kamerą 5 MPiv ułatwia logowanie za pomocą funkcji Windows Hello. Kamera jest wyposażona w fizyczną migawkę, sterowaną za pomocą klawisza skrótu, a we wszystkich aplikacjach korzystających z kamery wyświetlany jest ekranowy wskaźnik, przypominający użytkownikowi o jej stanie, co zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo.

• HP GlamCam w HP Command Center zwiększa komfort prowadzenia rozmów wideo, dzięki trybowi upiększania, który poprawia wygląd skóry, zębów i oczu.v Funkcja Auto Frame, pozwala na zrobienie przerwy i odejście od komputera. Korekcja oświetlenia dostarcza odpowiednią ilość światła na twarz, dostosowując słabe warunki oświetleniowe (kluczowe przy zmianie pomieszczenia np. z domu na taras). Urządzenie automatycznie blokuje się, gdy odchodzimy i budzi się, gdy się zbliżamy. Gdy odwracamy wzrok, ekran przyciemnia się, aby oszczędzać baterię; a jeśli ktoś stoi za nami, urządzenie zamazuje ekran, aby chronić przed próbami podglądania przez ramię. Co więcej, otrzymujemy liczne przypomnienia, w tym o czasie spędzonym przy ekranie i odległości od niego.

• Niezależnie od tego, czy chodzi o strumieniowe odtwarzanie najnowszego filmu, czy edycję perfekcyjnego zdjęcia, wyświetlacz o proporcjach 16:10x oraz rozdzielczości do UHD+OLEDxi z VESA True Black HDR i 100% kalibracją kolorów ożywia bogate detale i wizualizacje. Zyskujemy dodatkowych 22 mm przestrzeni widzenia, w porównaniu z wersją 15-calową, dzięki 91% współczynnikowi proporcji ekranu do obudowy.

• Dźwięk ożywa dzięki nowo zaprojektowanym głośnikom, które zapewniają większą głośność, bardziej zrównoważone tony wysokie oraz funkcję AI Noise Removal, która wycisza wszelkie hałasy z otoczenia.

• Doskonała wydajności dzięki sprawdzonej platformie Intel Evo, procesorowi 11. generacji Intel Core i7, karcie graficznej NVIDIA GeForce RTX 3050, obsłudze Wi-Fi 6E z funkcją Network Booster i Bluetooth 5.2 oraz nawet 17 godzinom pracy na baterii.

• Jest to pierwszy konsumencki notebook HP wykonany z aluminium CNC pochodzącego
z recyklingu. Jest on wyposażony w klawiaturę wykonaną zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, ramki i obudowę głośnika z plastiku pochodzącego z oceanów, a także opakowanie z formowanego włókna, które pomaga zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko. Posiada również certyfikat EPEAT Gold i ENERGY STAR.

HP Palette – kreatywny zestaw narzędzi

Tworzenie oraz udostępnianie treści często odbywa się „w biegu” i może stanowić wyzwanie w przypadku korzystania z wielu urządzeń. Dlatego HP wprowadza HP Palette – cyfrową przestrzeń roboczą, która usprawnia pracę oraz przepływ informacji między urządzeniami. W ramach HP Palette, która jest dostępna we wszystkich nowych urządzeniach Spectre i ENVY, dostępne są cztery aplikacje:

• PhotoMatch: to opracowane przez HP Labs, innowacyjne narzędzie do wyszukiwania zdjęć, umożliwia wyszukiwanie na podstawie rozpoznawania twarzy przez sztuczną inteligencję.

• HP QuickDrop: łatwe, bezprzewodowe przesyłanie zdjęć i obrazów do telefonu z urządzenia HP, aby łatwo i szybko udostępniać treści innym osobom (nawet jeśli telefon ma inny system operacyjny).

• Duet for HP: pozwala podłączyć drugie urządzenie (laptop, tablet lub AiO), aby rozszerzyć przestrzeń roboczą. Warto użyć drugiego urządzenia jako ekranu wejściowego do edycji za pomocą pióra, powiększania lub pomniejszania za pomocą dotyku, aby zapewnić łatwiejszą edycję.i

• Concepts: pozwala tworzyć w podróży dzięki szybkiemu szkicowaniu lub edycji, a następnie udostępniać za pomocą HP QuickDrop.ii

HP ENVY 34-calowy komputer stacjonarny All-in-One – stworzony przez twórców dla twórców

Wielu twórców pragnie potężnego huba z ekranem o wysokiej rozdzielczości i niesamowitą wydajnością, aby ożywić swoje dzieła. Praca wielu z nich jest najbardziej efektywna, kiedy do swojej dyspozycji mają ultraszeroki ekran (w porównaniu do korzystania z laptopa, pojedynczego monitora zewnętrznego, czy nawet konfiguracji z dwoma monitorami).i

Dlatego właśnie HP stworzyło HP ENVY 34 All-in-One z 34-calowym wyświetlaczem o regulowanej wysokości. Szerszy wyświetlacz o proporcjach 21:9 z mikro krawędziami ogranicza czas tracony na przewijanie lub przełączanie do różnych okien i pozwala skupić całą uwagę na jednym zadaniu. W połączeniu z nowym systemem Windows 11 i jego funkcją Snap Layouts można łatwo przeglądać wiele dokumentów obok siebie lub szybko przenieść okno do określonego obszaru ekranu. Co jeszcze?

• Powłoka antyrefleksyjna pierwszego na świecie 34-calowego komputera All-in-One
z wyświetlaczem 5K, oraz wierne odwzorowanie barw dzięki fabrycznej kalibracji kolorów i 98% DCI-P3.

• Dzięki pierwszemu na świecie urządzeniu All-in-One z odłączaną, magnetyczną kamerą 16 MPiv- wyposażoną w zaawansowaną funkcję łączenia pikseli (tzw. binning) i sensor 2μm możnaz łatwością przesuwać kamerę wzdłuż boków wyświetlacza (aby zmienić sposób współpracyz innymi). Pozwala dostosować swój wygląd w aparacie dzięki funkcji HP Enhanced Lighting, która wykorzystuje sterowanie oświetleniem na ekranie.

• Twórcy oczekują profesjonalnej klasy narzędzi zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.
HP ENVY 34 All-in-One spełnia ich oczekiwania, oferując nawet 8-rdzeniowy procesoror 11. generacji Intel® Core i9 z serii S. Co więcej, jest on pierwszym na świecie komputerem typu All-in-One z kartą graficzną NVIDIA® GeForce® RTX 3080.

• Przemyślane rozwiązania konstrukcyjne obejmują wbudowany zasilacz, zaawansowane rozwiązania chłodzenia, wbudowane w podstawkę podkładki do ładowania bezprzewodowego oraz wiele portów i złączy, w tym Thunderbolt.

Ceny i dostępności

• HP Spectre x360 16-calowy laptop 2 w 1 ma być dostępny w listopadzie br. w cenie od 7999 zł.

• HP ENVY 34 All-in-One ma być dostępny w listopadzie br. w cenie od 12999 zł.

• HP Pavilion All-in-One ma być dostępny w listopadzie br.  w cenie od 3499 zł.

• Komputer stacjonarny HP All-in-One ma być dostępny w listopadzie br. w cenie od 2999 zł.
• Monitor HP U32 4K HDR  będzie dostępny w listopadzie br. w cenie od 1899 zł.

• Zakrzywiony monitor HP M34d WQHD będzie dostępny w sprzedaży w listopadzie w cenie od 1999 zł.

• Etui ochronne HP Reversible Protective Sleeve jest już dostępne w sprzedaży w cenie 69 zł.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments