Producent gier DRAGO entertainment ogłosił, że pełna wersja autorskiego tytułu studia pt. Gas Station Simulator zadebiutuje na rynku w sierpniu br. Twórcy symulatora rozbudowy i odnowy stacji benzynowej poinformowali również, że projekt przekroczył właśnie 100 000 zapisów na wishliście, a darmowy prolog do gry pobrało 250 000 użytkowników platformy Steam. Jednocześnie gra posiada ponad 90% pozytywnych recenzji. Rolę wydawcy projektu na PC pełni spółka Movie Games, jednocześnie jeden z akcjonariuszy DRAGO entertainment.

Lucjan Mikociak, szef i współzałożyciel DRAGO entertainment

Nasza gra Gas Station Simulator weszła w ostatnią fazę developmentu, który od początku przebiega zgodnie z założeniami. Jesteśmy na ostatniej prostej przed premierą pełnej wersji, która nastąpi w najbliższych tygodniach. Nasz symulator odnowy stacji benzynowej powinien pojawić się na rynku już w sierpniu. Od początku cieszą nas bardzo dobre opinie na temat symulatora, świetne statystyki pobrań prologu, które mają stałą tendencję wzrostową oraz zapisów na Wishlistach, co świadczy o tym, że duża rzesza fanów Gas Station Simulator oczekuje na naszą grę. Dokładną datę premiery podamy niebawem. — mówi Lucjan Mikociak, szef i współzałożyciel DRAGO entertainment. 

Gas Station Simulator pozwala na rozbudowę i odnowę zniszczonej stacji benzynowej. Gracz może zajmować się renowacją i zagospodarowaniem zarówno samego budynku stacji, dojazdu do niej oraz terenu wokół. Użytkownik również ma za zadanie wyposażyć stację paliw w niezbędne urządzenia, wprowadzić sprzedaż podstawowych towarów potrzebnych kierowcom oraz kontynuować rozbudowę biznesu o dalsze usługi i towary zwiększające zyski i atrakcyjność unikalnej stacji benzynowej.

Pełna wersja Gas Station Simulator będzie wydana w 12 wersjach językowych. Ponadto gracz będzie mógł skorzystać z licznych elementów, które będą użyte do aranżacji swojej stacji paliw — zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. — mówi Mikociak.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments