Motorcycle Mechanic Simulator 2021, autorska gra z portfolio produkcyjnego Play2Chill, została dodana do Wishlisty przez ponad 100 tys. użytkowników Steam. Udostępniony na początku czerwca prolog tytułu, pobrało do tej pory ponad 330 tys. graczy. Premiera pełnej wersji na PC zaplanowana jest na drugą połowę bieżącego roku.

Na początku czerwca na platformie Steam zadebiutował prolog naszej autorskiej produkcji Motorcycle Mechanic Simulator 2021. Do tej pory Wishlista gry przekroczyła 100 tys. zapisów, a liczba pobrań prologu – 330 tys. Cieszymy się, że tytuł został tak dobrze przyjęty wśród graczy. Obecnie jesteśmy na zaawansowanym etapie prac nad finalną wersją gry. Jej premierę zaplanowaliśmy na drugą połowę tego roku. Rozgrywka dostarczy niezapomnianych wrażeń motoryzacyjnych. W pełnej wersji gracz będzie mógł zbudować swój wymarzonych pojazd przy wykorzystaniu rozbudowanej gamy narzędzi. Do jego dyspozycji będzie m.in. prawie 400 demontowalnych części. Planujemy także działania cross promocyjne gry na Steamie w pakiecie z CMS. Liczymy, że przełoży się to na popularność tytułu i jego wyniki sprzedaży. – mówi Tomasz Róziecki, prezes Play2Chill SA.

Prolog Motorcycle Mechanic Simulator 2021 zanotował ponad 86 % pozytywnych ocen. Od momentu wydania produkcja utrzymuje się w zestawieniu „New and trending”.
Demo tytułu zadebiutowało w styczniu br. Mechanika gry obejmuje zakup, naprawę, renowację i kreowanie swojego wymarzonego motocykla.

Pełna wersja gry powstaje z uwzględnieniem sugestii graczy, którzy testowali wersję demonstracyjną. Bardzo ważna jest dla nas satysfakcja odbiorców czerpana z rozgrywki, dlatego każdą propozycję zmian bardzo uważnie analizujemy. Efekty będzie można zobaczyć już wkrótce. Nowości, które pojawią się w Motorcycle Mechanic Simulator 2021, to możliwość urządzenia własnej przestrzeni do pracy oraz kilka lokacji, w których będą mieściły się garaże – podsumowuje Róziecki.

Współwydawcą Motorcycle Mechanic Simulator 2021 jest PlayWay.Spółka Play2Chill aktualnie pracuje nad wersjami demonstracyjnymi gier, takich jak Aztec Empire, czy przygotowywanej przez zespół FrogVille Games – Far North Survival.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments