SNP polski dostawca usług SAP, rozszerza swoją ofertę dla klientów dzięki zaawansowanym usługom pamięci masowej oferowanym przez Hewlett Packard Enterprise. Będą one dostarczane za pośrednictwem platformy HPE GreenLake, która obsługuje pełne spektrum współczesnych rozwiązań – od brzegu sieci po chmurę.

Nowe możliwości pozwolą SNP Poland na zapewnienie klientom jeszcze wyższego poziomu dostępności pamięci masowej, przy jednoczesnym zabezpieczeniu ciągłości biznesowej. Ponadto, dzięki wdrożeniu rozwiązania MetroCluster opartego na HPE Primera – inteligentnej pamięci masowej do zastosowań o znaczeniu krytycznym, firma będzie mogła zapewnić swoim europejskim klientom nieprzerwane dostarczanie usług.

SNP Poland zapewnia pełen zakres wdrożeń, rozwoju i utrzymania systemów SAP. Dostarcza również usługi bezpieczeństwa IT i rozwoju oprogramowania. Zatrudniając ponad 400 osób, na swoim koncie ma blisko 2000 zrealizowanych projektów SAP oraz w innych obszarach IT, co stawia SNP na pozycji lidera rynku usług dla SAP. Firma powstała w 1995 roku i jest dzisiaj częścią Grupy SNP – wiodącego globalnego dostawcy rozwiązań do transformacji środowisk SAP.

Innowacje i nowe usługi w HPE GreenLake

Chcąc dalej rozwijać oferowane usługi i skracać czas wprowadzania na rynek zarządzanych usług SAP, SNP Poland zdecydowało się na zainstalowanie HPE Primera w dwóch centrach danych. Rozwiązanie pomoże dostarczyć wyższą dostępność pamięci masowej przy jednoczesnym radykalnym uproszczeniu operacji. Integralnym elementem HPE Primera jest inteligentna technologia analityki predykcyjnej HPE Infosight, która na podstawie sztucznej inteligencji, pozwala lepiej przewidzieć nieoczekiwane zdarzenia.

W efekcie pozwoli to na wyeliminowanie wszystkich nieprzewidzianych przestojów. Ponadto platforma chmurowa HPE GreenLake umożliwi SNP Poland szybkie reagowanie na zmieniające się potrzeby klientów i skrócenie czasu rozwijania nowych usług.

Chcemy nieustannie dostarczać naszym klientom usługi najwyższej jakości, dlatego inwestujemy w innowacyjną technologię. Współpraca z HPE umożliwia nam osiąganie tych celów. Platforma chmurowa HPE GreenLake, to unikalna oferta HPE w modelu as-a-service, która pomaga nam uprościć zarządzanie i operacje, obniżyć koszty i skalować infrastrukturę IT, jednocześnie rozszerzając i rozwijając nasze usługi Managed Cloud dla SAP.– powiedział Michał Strzyżewski, IT Manager w SNP Poland. 

HPE GreenLake rozszerza ofertę o przełomową pamięć masową aaS

Oferta HPE GreenLake Cloud Platform zapewnia SNP Poland efektywność operacyjną oraz możliwość prowadzenia rozliczeń w modelu pay per use – płacisz tylko za to, z czego korzystasz. Dodatkowo umożliwia ona szybkie skalowanie infrastruktury IT, tym samym pozwalając, aby firma zachowała elastyczność finansową, płynny przepływ gotówki i kontrolowane wydatki – wszystko to ma absolutnie kluczowe znaczenie z punktu widzenia dostawcy usług.

Co więcej, platforma HPE GreenLake Central umożliwi SNP Poland – z poziomu jednej konsoli – precyzyjne zarządzanie kosztami, utylizacją, zgodnością z regulacjami i bezpieczeństwem w skali całego firmowego środowiska multi-cloud. W ten sposób lokalne centra danych SNP będą mogły być wykorzystywane i zarządzane w taki sam sposób, w jaki odbywa się to w chmurze. Oznacza to znaczne uproszczenie zarządzania na wszystkich etapach całego cyklu operacyjnego.

Organizacje takie jak SNP Poland dostrzegają ogromne korzyści wynikające z przyjęcia usługowego modelu oferowanego przez platformę chmurową HPE GreenLake. Pozwala im on przede wszystkim na rozwijanie biznesu z zachowaniem elastyczności finansowej i przy niewielkich inwestycjach początkowych. Współpraca z SNP Poland jeszcze bardziej wzmacnia nasz globalny ekosystem partnerski dla HPE GreenLake. Dla klientów oznacza to natomiast większe możliwości wyboru dla posiadanych przez nich aplikacji i obciążeń. — powiedział Jacek Szoka, HPE Pointnext GreenLake Sales Lead w Hewlett Packard Enterprise. 

W maju HPE GreenLake zapowiedziało swoją nową platformę do obsługi danych. PGreenozwala ona klientom skutecznie mierzyć się z eksplozją danych w skali całego środowiska – od brzegu sieci po chmurę, a także przyspieszyć transformację cyfrową.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments