Coraz chętniej wyposażamy nasze smartfony w różnorodne aplikacje – nie tylko gwarantujące nam rozrywkę, ale również te bardziej użyteczne. W 2020 roku z samego tylko Google Play pobranych zostało aż 108,5 mld aplikacji. Na technologii mogą także polegać kobiety w ciąży oraz młodzi rodzice, którzy coraz częściej potrzebne wsparcie zyskują.

Dzięki ciągłej ewolucji aplikacji, które dążą do tego, by być coraz bardziej merytoryczne i niezawodne, telefony stają się naszym codziennym, podręcznym wsparciem. Na opartych na faktach i wiedzy naukowej informacjach intuicyjnych narzędziach zaczęli bazować także twórcy aplikacji parentingowych.

Dzięki temu każdego dnia mogą zapewniać one kobietom w ciąży i młodym rodzicom holistyczną opiekę w tym wyjątkowym, ale wymagającym okresie. A wsparcie staje się jeszcze bardziej kompleksowe, gdy marki, które kierują się podobną filozofią, decydują się na łączenie sił. Przykładem na to jest współpraca szwedzkiej aplikacji Preglife z darmową szkołą rodzenia online BebiProgram.pl.

Bebilon promuje internetową szkołę rodzenia

Preglife to nie tylko baza wiedzy i komplet narzędzi, dostosowanych do każdego etapu ciąży, ale także miejsce, w którym użytkownicy aplikacji znajdą informacje na temat dopasowanych do ich indywidualnych potrzeb marek, współpracujących z aplikacją.

Rozwijając Preglife bez przerwy dążymy do tego aby kobiety w ciąży i młodzi rodzice znaleźli w naszej aplikacji wszystko to, czego najbardziej w danym momencie potrzebują i poczuli się holistycznie „zaopiekowani”. Oprócz przydatnych narzędzi oraz bogatych w cenne informacje treści dzięki aplikacji jej użytkownicy będą mogli zapoznać się z wyselekcjonowanymi markami. Produkty lub usługi, które promuje Preglife, muszą być spójne z filozofią aplikacji i, podobnie jak ona sama, zapewniać młodym rodzinom jak najlepszą opiekę. Internetowa szkoła rodzenia BebiProgram.pl z całą pewnością spełnia te wymagania – dlatego niezmiernie cieszymy się z naszej współpracy — mówi Bartłomiej Foszer, business advisor, head of growth in Poland.

Szkoła rodzenia BebiProgram powstała z myślą o ciężarnych, by bez względu na okoliczności wciąż miały łatwy dostęp do pomocy i sprawdzonych informacji. Jej koncepcja jest dokładnie taka sama, jak tradycyjnych szkół – ma za zadanie przygotowywać przyszłych rodziców na powitanie dziecka, wyjaśniać proces porodu oraz edukować w zakresie opieki nad niemowlęciem.

Nasza Interaktywna szkoła rodzenia BebiProgram.pl wychodzi na przeciw potrzebom przyszłych rodziców zapewniając im łatwy i szybki dostęp do tworzonego przez naszych ekspertów prawdziwego kompendium wiedzy – bez wychodzenia z domu. To ogromne ułatwienie, nie tylko w dobie pandemii, ale także w sytuacjach wynikających  z różnorodnych potrzeb i ograniczeń – mówi Halina Dudek, ekspertka BebiProgram.

Współpraca Preglife z BebiProgram.pl to naturalne połączenie sił dwóch marek, których cel jest taki sam: wspieranie i edukowanie młodych rodziców za pomocą prostych i intuicyjnych narzędzi i specjalistycznej wiedzy profesjonalistów.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments