Firma HP Inc. zaprezentowała najnowsze komputery HP ZBook Studio G8, ZBook Fury G8 i ZBook Power G8, stworzone z myślą o profesjonalnych twórcach oraz zaawansowanych użytkownikach, którzy poszukują wydajności, niezawodności, możliwości rozbudowy i wszechstronności, aby móc pracować dosłownie wszędzie.

Współpraca na odległość staje się jeszcze ważniejsza w hybrydowych środowiskach pracy, co przekłada się na konieczność dostarczenia spersonalizowanych rozwiązań informatycznych. HP ZCentral stanowi integralną część utrzymywania ciągłości działania firm w czasie pandemii. Ułatwia twórcom korzystanie ze zdalnego dostępu do mocy stacji roboczych, dzięki nagrodzonemu nagrodą Emmy® oprogramowaniu ZCentral Remote Boost.

Możliwość współpracy w czasie rzeczywistym, jaką daje to rozwiązanie, to potężne narzędzie, które zapewnia artystom, projektantom i inżynierom szybką oraz sprawną realizację wymagających projektów, a także dostęp do pełnych zasobów, mocy obliczeniowej i infrastruktury biura lub studia produkcyjnego, podczas pracy z dowolnego miejsca.

ZBook Fury 15 G8

ZCentral utrzymuje dane w bezpiecznym miejscu, umożliwiając jednocześnie lokalną pracę
zdalną. Użytkownicy mogą teraz korzystać z najlepszej w swojej klasie wydajności nowej linii komputerów ZBook G8 z dowolnego miejsca, mając jednocześnie możliwość zdalnego dostępu do stacji roboczych. Ponadto, pakiet HP Security Suite zapewnia bezpieczeństwo danych użytkowników, w tym dzięki nowemu systemowi antywłamaniowemu HP Tamper Lock, który powiadomi działy IT, jeśli ktoś będzie próbował zdjąć pokrywę komputera.

Profesjonalni twórcy i zaawansowani użytkownicy potrzebują dopasowanego, spersonalizowanego oprogramowania oraz sprzętu, który dostosuje się do różnych sposobów pracy i komunikacji” – powiedział Jim Nottingham, dyrektor generalny i szef działu Advanced Compute and Solutions w HP Inc.Dzięki temu, że ZBook Studio jest najpotężniejszą stacją roboczą w swoim rozmiarze, a ZBook Fury oferuje pełne możliwości rozbudowy w przenośnej obudowie, HP daje społeczności profesjonalistów dostęp do najnowocześniejszych technologii, nieograniczonej wydajności oraz wszechstronności, aby kolejny twórczy przełom stał się rzeczywistością.

ZBook Fury 17 G8

Świat zmienił się na tyle, że coraz więcej osób potrzebuje wydajności klasy desktop w systemach mobilnych, aby móc być tak samo produktywnym podczas pracy w domu. Dzięki nowej linii HP Zbook G8, HP spełnia te oczekiwania” – powiedział Joakim Algstam, General Manager of premium and enthusiast notebook platforms, Client Computing Group w Intel. “Zaprojektowaliśmy mobilne procesory Intel Core 11. generacji z serii H oraz Intel Xeon W-11000, aby zapewnić wiodącą w branży wydajność klasy komputerów stacjonarnych w obudowie laptopa. Współpraca z HP nad innowacjami w mobilnych stacjach roboczych ZBook G8 jest ekscytująca„.

Dla zaawansowanych użytkowników, spełnienie współczesnych wymagań w zakresie wydajności, mobilności i możliwości rozbudowy to coś, co nie podlega dyskusji” – powiedział Sandeep Gupte, senior director of Professional Visualization w NVIDIA. „Najnowsze laptopy z serii ZBook wyposażone w procesory graficzne NVIDIA RTX są zaprojektowane tak, by nadążać za zmieniającymi się potrzebami klientów.”

HP ZBook G8: Moc i wydajność, które uwolnią kreatywny umysł

HP ZBook Studio, najdoskonalsza stacja mobilna w swojej klasie 6 , umożliwia użytkownikom tworzenie w dowolnym miejscu, w sposób niespotykany do tej pory. Od klawiatury po ekran – każdy aspekt ZBook Studio został zaprojektowany tak, by uwolnić kreatywne umysły.

Renderowanie lub wizualizacja w czasie rzeczywistym, współpraca zdalna, a nawet granie. Najnowszy ZBook Studio został zaprojektowany i skonstruowany od podstaw, aby sprostać wymaganiom najbardziej kreatywnych aplikacji oraz środowisk pracy, a także zapewnić optymalne wrażenia zarówno dziś, jak i w przyszłości.

ZBook Power Desk

 Projektowanie z najwyższą precyzją. Wyświetlacze HP DreamColor 7 z częstotliwością odświeżania 120 Hz dają pewność, że projekt będzie odpowiedni już za pierwszym razem, z miliardem kolorów na ekranie, 8 100% DCI-P3 i dokładnością kolorów z certyfikatem PANTONE®.

 Współpraca w każdym środowisku. Dzięki funkcji HP Sound Calibration, 10 użytkownicy otrzymują wyraźny dźwięk i automatyczne blokowanie niepożądanych dźwięków, co sprawia, że biuro jest wszędzie tam, gdzie chcemy pracować.

 Pełnia mocy; wydajność bez wyrzeczeń. Zaprojektowane od podstaw, z mocą umożliwiającą użytkownikom animowanie w kilka sekund i renderowanie w czasie rzeczywistym, za pomocą procesorów graficznych dla laptopów NVIDIA RTX™ A5000
lub GeForce RTX™ 3080 11 oraz procesorów 11. generacji Intel® Core™ i9 vPro®. 12 HP ZBook Fury zapewnia wydajność typową dla komputerów stacjonarnych w niewiarygodnie smukłej obudowie. Zaawansowani użytkownicy mogą teraz z łatwością tworzyć, renderować, edytować i symulować lub wizualizować złożone projekty w podróży.

 Zaprojektowany z myślą o lepszej mobilności. Lepsza wydajność i większa produktywność w podróży, dzięki funkcji HP Sound Calibration, 13 lokalizacji urządzenia Tile TM 14 oraz opcjonalnemu ekranowi HP Sure View Reflect.

 Innowacyjna wizja. Spektakularne kolory i obraz podczas edycji wideo lub oglądania treści, dzięki certyfikatowi PANTONE® i częstotliwości odświeżania 120 Hz na wyświetlaczu DreamColor nowej generacji.

 Trwałość i możliwość rozbudowy w przyszłości. Aluminiowa konstrukcja obudowy, wytrzymałość MIL-STD 16 oraz możliwości rozbudowy bez użycia narzędzi i szeroki wybór portów.

 Nieskrępowana wydajność. Moc komputerów stacjonarnych przenosi się do urządzeń mobilnych, a najnowsze procesory Intel® Core™ i9 i Xeon® 11. generacji, 17 do 128 GB pamięci systemowej 3200 MHz, 18 grafika NVIDIA RTX TM A5000 19 oraz złącze Thunderbolt 4 20 zapewniają wydajność, która pozwala na efektywną pracę z wieloma aplikacjami.

HP ZBook Power to najbardziej przystępna cenowo mobilna stacja robocza HP, 21 która daje klientom możliwość rozbudowy do profesjonalnej wydajności ZBooka z zabezpieczeniami, łatwością serwisowania i zarządzania na poziomie korporacyjnym. ZBook Power to najwyższej klasy konstrukcja, dostępna z komponentami klasy pro, w tym z grafiką certyfikowaną dla wiodących aplikacji.

 Spokój ducha, gdziekolwiek jesteś. Potwierdzone licznymi certyfikatami ISV, pakietem HP Security Suite oraz funkcji lokalizacji urządzeń Tile™.

 Wytrzymały i stylowy. Dzięki aluminiowej obudowie i wytrzymałości MIL-STD 23 .

 Wydajność przy intensywnej pracy. Możliwość przyspieszenia wydajności, jest teraz w zasięgu ręki dla większej liczby twórców i zaawansowanych użytkowników dzięki procesorom Intel® 11. generacji, 24 do 64 GB pamięci systemowej 3200 MHz, grafice NVIDIA RTX TM A2000 25 oraz PCIe G4.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments