Firma Cisco ogłosiła wprowadzenie nowych rozwiązań z zakresu oprogramowania. Zapewniają one zespołom technologicznym lepszy wgląd w to, co dzieje się w ich sieciach.

Integrując sztuczną inteligencję internetową i chmurową od ThousandEyes z AppDynamics i
najczęściej stosowaną rodziną przełączników Cisco, klienci mogą uzyskać pełen wgląd i niespotykaną dotąd możliwość rozwiązywania krytycznych problemów w swoich cyfrowych aplikacjach i usługach.

Coraz więcej firm korzysta z usług w modelu SaaS i tych opartych na rozwiązaniach chmurowych. Organizacje czynią to w celu zapewnienia sprawności biznesowej, przez co stają się jednak zależne od sieci i usług, które znajdują się poza ich kontrolą. Mimo że przedsiębiorstwa nie nadzorują bezpośrednio tych domen, nadal są odpowiedzialne za jakość dostarczanych usług.

Aby stawić czoła temu wyzwaniu, ThousandEyes gwarantuje użyteczny wgląd w zewnętrzne sieci i usługi, dzięki czemu organizacje mogą zapewnić działające bez zarzutu rozwiązania cyfrowe dla swoich klientów i pracowników.

Sprawność, elastyczność i skalowalność nigdy nie były bardziej istotne, a to powoduje, że wiele organizacji docenia korzyści oferowane przez środowiska cloud-first” – powiedział Todd Nightingale, SVP and GM, Enterprise Networking and Cloud w Cisco. „Ta premiera to kamień milowy. Oddajemy w ręce klientów Cisco moc sztucznej inteligencji w sieci, dostępnej zawsze, gdy jej potrzebują. Żadna inna firma nie oferuje w tej chwili takiego poziomu widoczności i wglądu w sieć”.

Dzięki przejęciu ThousandEyes w sierpniu 2020 roku, Cisco może integrować moc rozwiązań z zakresu sztucznej inteligencji w Internecie i w chmurze z AppDynamics Dash Studio oraz Cisco Catalyst serii 9300 i 9400. Co dokładnie dzięki nowościom od Cisco zyskują organizacje?

 ThousandEyes Internet and Cloud Intelligence w AppDynamics Dash Studio: łączy metryki wydajności sieci i Internetu ThousandEyes w AppDynamics Dash Studio, nowej generacji paneli od AppDynamics. Ta integracja zapewnia wspólny język operacyjny dla zespołów zajmujących się siecią, aplikacjami i chmurą, aby szybko izolować i rozwiązywać problemy w całym ekosystemie cyfrowym. Umożliwia to dostarczanie światowej klasy rozwiązań cyfrowych zarówno dla klientów, jak i pracowników.

 ThousandEyes Internet and Cloud Intelligence dla Catalyst 9000: użytkownicy licencji DNA Advantage i DNA Premier mogą teraz uruchamiać oprogramowanie ThousandEyes natywnie na swoich przełącznikach sieciowych Catalyst 9300/9400 i otrzymują dostęp do

ThousandEyes Internet and Cloud Intelligence bez dodatkowych kosztów. Dzięki ThousandEyes, klienci mogą uzyskać całkowitą widoczność aplikacji i usług w każdej sieci, dzięki czemu są w stanie szybko zlokalizować problemy i zoptymalizować wydajność.

Ciągły wzrost wymagań cyfrowych, potrzeba szerszego wykorzystania chmury i ogólny postęp technologiczny sprawiają, że złożoność sieci osiąga z dnia na dzień coraz wyższy poziom” – powiedział Mark Leary, Research Director, Network Analytics w IDC. „W cyfrowej erze hiperpołączeń, rozwiązania do zarządzania, które zwiększają widoczność i kontrolę zarówno systemów wewnętrznych, jak i usług zewnętrznych, są absolutnie krytyczne dla zapewnienia najlepszego możliwego doświadczenia użytkownika, wykorzystania zasobów, ochrony przed zagrożeniami i gotowości na cyfrowe zmiany. Integracja ThousandEyes z Cisco Catalyst 9000 i AppDynamics Dash Studio upraszcza zarządzanie systemem pracownikom IT, którzy i tak na co dzień są pod ogromną presją, zapewniając jednocześnie większą precyzję w zarządzaniu infrastrukturą sieciową”.

Klienci ThousandEyes i AppDynamics mogą już przeglądać metryki sieciowe i internetowe w
AppDynamics Dash Studio bez konieczności zakupu dodatkowych licencji lub agentów. Również klienci Catalyst 9300/9400 posiadający licencję DNA Advantage lub DNA Premier są uprawnieni do dostępu do ThousandEyes Internet and Cloud Intelligence.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments