Dzięki nowej golarce Braun Series 7 z głowicą 360° Flex każdy mężczyzna usunie
zarost dokładnie i bez podrażnień, także w trudno dostępnych miejscach.

Niezależnie, czy golimy zarost z łatwo dostępnej strefy polików, czy bardziej problematycznych miejsc, jak na przykład kontury twarzy czy szyi – ważne jest, aby urządzenie, którego używamy, zapewniało maksymalny kontakt ze skórą. Tak, jak udoskonalona golarka Braun – Series 7.

Głowica golarki została oddzielona od korpusu, aby mogła poruszać się w każdym kierunku, w górę i w dół oraz na boki. W ten sposób powstała najnowsza wersja Braun Series 7 z w pełni elastyczną głowicą, która porusza się w zakresie 360°. Głowica zapewnia optymalny kontakt golarki ze skórą i łatwo dostosowuje się do wszystkich, nawet trudno dostępnych miejsc na twarzy i szyi, aby dotrzeć do każdego włosa.

Najnowsza golarka Braun Series 7 to nie tylko wyjątkowa głowica 360°. To także gwarancja dbałość o skórę. Urządzenie zapewnia najwyższą precyzję przy mniejszej liczbie pociągnięć i lepszy komfort skóry twarzy, ponieważ wykorzystuje technologię AutoSense – która analizuje zarost i dostosowuje moc pracy do jego gęstości.

Golarka Series 7 to także dobry wybór dla mężczyzn preferujących golenie na mokro – urządzenie jest w 100% wodoodporne, więc może być używane z pianką, żelem do golenia, na przykład w trakcie porannego prysznica. Golarkę łatwo jest utrzymać w czystości – głowicę możemy opłukać pod bieżącą wodą lub po prostu umieścić w bazie czyszcząco-ładującej, która całą pracę wykona za nas i zadba o higienę urządzenia.

Series 7 jest urządzeniem przyjaznym dla użytkownika. Ergonomiczna rączka umożliwia golenie bez wysiłku, za jednym, prostym pociągnięciem. Nawet jeśli zapomnimy naładować golarkę, szybkie 5-minutowe ładowanie wystarcza na jedno pełne golenie, a pełne ładowanie zapewnia aż do 3 tygodni golenia. Co ważne, urządzenia Braun
powstały z myślą o długim okresie użytkowania, obejmuje je 2-letnia gwarancja i 10-letni okres usług naprawy.

Gładkie i dokładne golenie, przycięcie zarostu czy oczyszczanie skóry twarzy – dzięki systemowi Easy Click, golarkę Braun Series 7 zmienisz w inne urządzenie. Wystarczy, że użyjesz jednej z pięciu dedykowanych końcówek EasyClick i umieścisz ją na głowicy. Za pomocą jednego kliknięcia otrzymasz trymer do brody, precyzyjny trymer, golarkę do ciała, trymer do zarostu lub szczoteczkę czyszczącą.

Cena sugerowana golarki Braun Series 7 w zależności od modelu – od 999 zł do 1239 zł. Wszystkie decyzje w zakresie cen, towarów wprowadzanych do odsprzedaży czy merchandisingu pozostają wyłącznie w zakresie własnego uznania detalisty / hurtowni / dystrybutora.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments