W Microsoft stale poszerza się gama kontrolerów bezprzewodowych Xbox. Głównym celem jest zapewnienie fanom nowych wariantów, by mogli rozwijać swoje kolekcje. Projektanci mają świadomość, że każdy z graczy ma inne preferencje – od przykuwających oko projektów po rozwiązania zwiększające wydajność rozgrywki – a czasem jedno i drugie. Dziś przedstawiamy nie jeden, ale dwa nowe kontrolery bezprzewodowe Xbox, które możesz dodać do swojego zestawu.

Xbox Wireless Controller – Electric Volt

Pad ten inspirowany jest energetycznym wzornictwem, często wykorzystywanym w odzieży sportowej czy projektach sneakersów. To kolejny – po Shock Blue i Pulse Red – z rodziny kontrolerów Xbox wyróżniający się żywą barwą. Jednak fosforyzujący, czy może raczej voltowy, kolor po raz pierwszy został wykorzystany w sprzęcie sygnowanym logo Xbox. Odblaskowa wierzchnia obudowa kontrastuje z matową czernią krzyżaka, zaś biały spód dodaje głębi całemu projektowi. Teksturowane bumpery i spusty, a także spodnia obudowa zapewniają lepszy chwyt i większą kontrolę podczas gry. Kontroler Electric Volt trafi do sprzedaży już 27 kwietnia w cenie 269 zł. Będzie dostępny globalnie u wybranych sprzedawców detalicznych, w tym w Microsoft Store.

Xbox Wireless Controller – Daystrike Camo Special Edition

To trzecia propozycja z serii Camo, którą tworzą również warianty Night Ops Camo oraz Arctic Camo Special Edition – I pierwsza zarazem stworzona z myślą o nowej generacji Xbox. Klasyczny wzór panterki nabiera tutaj miejskiego twistu. Dzięki palecie głębokich czerwieni w połączeniu z szarością i czernią, Daystrike Camo wnosi do Twojej gry uliczny klimat. Pad zawiera również standardowe funkcje nowych kontrolerów bezprzewodowych Xbox, takie jak przycisk Share, hybrydowy D-pad i teksturowany uchwyt na spustach. Po raz pierwszy w historii Daystrike Camo SE bumpery wyposażono w teksturowaną powierzchnię, by utrzymać przyczepność w miejscu i na celu. Kontroler będzie dostępny w cenie 289 zł od 4 maja na większości rynków Xbox na całym świecie.

Z okazji premiery kontrolerów, Xbox Gear wprowadza na rynek kolekcję Xbox Icon inspirowaną nimi. Najwyższej jakości odzież codzienna została zaprojektowana, by wyrazić zajawkę dla Xbox poprzez komfort i styl. Seria będzie dostępna w wariantach unisex w sklepie Xbox Gear Shop od 21 kwietnia.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments