BlueParrott, specjalizujący się w technologii bezprzewodowych zestawów słuchawkowych (marka grupy GN Audio, do której należy też Jabra), wprowadza do oferty zestaw słuchawkowy Bluetooth z funkcją redukcji hałasu M300- XT, który zapewnia łączność w ruchu.

Zestaw słuchawkowy Bluetooth mono umożliwia kierowcom, pracownikom terenowym, osobom pracującym w handlu detalicznym oraz wszystkim potrzebującym komunikować się w ruchu bezproblemową łączność z klientami i współpracownikami bez zakłóceń.

Wymagania stawiane profesjonalnym kierowcom, pracownikom terenowym czy osobom pracującym w sklepach są coraz większe. Obserwowane przez nas trendy wskazują na zwiększoną dbałość o efektywność i optymalną obsługę klientów w trudnym środowisku. W związku z coraz większym zapotrzebowaniem na dostawy do domu doświadczenia klientów mają wpływ na reputację marki, dlatego kierowcy i inni pracownicy muszą działać jeszcze bardziej terminowo, konsekwentnie i efektywnie. Dlatego właśnie trzeba zadbać o to, by ich codzienna praca w tym trudnym środowisku była możliwie produktywna i komfortowa” – powiedział Yves Dupuis, starszy wiceprezes BlueParrott.

Wyraźna komunikacja

Nowy zestaw słuchawkowy BlueParrott M300-XT o wygodnej, nowej konstrukcji umożliwia sprostanie tym wyzwaniom. Ten zestaw słuchawkowy Bluetooth mono jest najmniejszy i najlżejszy w ofercie BlueParrot i waży zaledwie 20 g. Zestaw słuchawkowy M300-XT, przeznaczony specjalnie do środowisk o wysokim poziomie hałasu, osiąga niezrównaną, 80% redukcję hałasu przy użyciu dwóch mikrofonów.

Zapewnia dzięki temu wyraźną komunikację, bez irytujących zakłóceń dźwięku, niezależnie od miejsca. Zasięg łączności bezprzewodowej tego zestawu słuchawkowego sięga 100 metrów, dlatego zwiększa on mobilność w codziennej pracy — na przykład kiedy dostawy
towarów wymagają ciągłego odchodzenia od samochodu albo kiedy chodzi się po sklepie.

Ultralekka konstrukcja zestawu słuchawkowego zapewnia komfort przez cały dzień, a jego zasięg — stabilną łączność bezprzewodową. Czas rozmów zestawu słuchawkowego M300-XT po jednym naładowaniu wynosi nawet 14 godzin, co wystarczy do komunikacji na nawet najdłuższych zmianach.

Konstrukcja zestawu ma stopień ochrony IP54, co oznacza że jest zabezpieczona przed kurzem oraz wodą i zestaw może towarzyszyć użytkownikom wszędzie. Zestaw słuchawkowy można nosić na lewym lub prawym uchu, a 3 nakładki EarGel o różnych rozmiarach umożliwiają solidne i wygodne dopasowanie na cały dzień aktywnego użytkowania.

Działające intuicyjnie przyciski ułatwiają obsługę połączeń, a przycisk BlueParrot można zaprogramować tak, by błyskawicznie uruchamiać za jego pomocą najczęściej używaną funkcję. W ten sposób możesz szybko wybierać kontakty, wyciszać połączenia lub używać funkcji Push-to-Talk.

BlueParrott M300-XT
BlueParrott M300-XT

Najważniejsze funkcje i dane techniczne zestawu słuchawkowego BlueParrott M300XT: (6 najważniejszych)
 80-procentowa redukcja hałasu przy użyciu 2 mikrofonów
 Wyjątkowo mała i lekka konstrukcja z myślą o całodziennym komforcie
 Do 14 godzin czasu rozmów i wygodne ładowanie przez USB-C

 Najwyższej klasy mobilność i wszechstronność dzięki nawet 100-metrowemu zasięgowi łączności bezprzewodowej
 Odporność na kurz i wodę ze stopniem ochrony IP54
 Dostosowywane działanie przycisku BlueParrot: szybkie wybieranie, wyciszanie rozmów lub Push-to-Talk BlueParrott M300-XT — ceny i dostępność

Zestaw słuchawkowy BlueParrott M300-XT jest dostępny w wybranych sieciach handlowych
w rekomendowanej cenie producenta 99 EUR / 99 USD.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments