WorkFusion Inc., światowy lider w zrobotyzowanej inteligentnej automatyzacji oraz intive, międzynarodowy powerhouse w dziedzinie rozwiązań cyfrowych, ogłosiły zawarcie umowy o współpracy w zakresie rozwoju wielokrotnie nagradzanego produktu o nazwie Intelligent Automation Cloud.

WorkFusion pomaga przedsiębiorstwom usprawnić procesy biznesowe i znacząco obniżyć koszty operacyjne, dzięki inteligentnej platformie do automatyzacji zadań. Wykorzystuje ona własną technologię uczenia maszynowego, wyszkolone roboty i zaawansowane narzędzia analityczne w celu zapewnienia wysokiej dokładności i niezawodności automatyzacji funkcji specyficznych dla danej branży. Będąc liderem w branży inteligentnej automatyzacji, WorkFusion wyznacza standardy w zakresie automatyzacji pracy manualnej m.in. w bankowości, ubezpieczeniach, opiece zdrowotnej i logistyce.

Aby dodatkowo rozwinąć swoje kompetencje w obszarze inteligentnej automatyzacji i przyspieszyć wprowadzanie innowacji w swoich produktach, firma WorkFusion podjęła decyzję o utworzeniu dodatkowego centrum badawczo-rozwojowego we współpracy z doświadczonym ekspertem zewnętrznym. Jest nim firma intive, której zadaniem jest pomoc w uruchomieniu nowego centrum badawczo-rozwojowego w Polsce oraz wsparcie WorkFusion w zakresie rozwiązań chmurowych i uczenia maszynowego, a także zarządzania projektami, zapewnienia jakości i DevOps. Korzystając z wiedzy ekspertów intive na najwyższym światowym poziomie, WorkFusion w szybki sposób powiększy liczbę i efektywność pracowników zajmujących się rozwojem technologii.

„Aby zrealizować naszą misję i na nowo zdefiniować sposób, w jaki ludzie pracują, musimy nieustannie przekraczać granice innowacji i współpracować z partnerami, którzy podobnie jak my, pasjonują się transformacją cyfrową. W intive znaleźliśmy idealne połączenie doświadczenia branżowego i wiedzy technologicznej” – powiedziała Monica Jonas, dyrektor ds. Operacyjnych w WorkFusion.

„Kluczową kwestią jest dla nas szybkie wypracowanie wartości biznesowej. Jestem pewna, że dzięki dotychczasowym osiągnięciom firmy intive w prowadzeniu działań związanych z rozwojem produktów, będziemy w stanie szybko posuwać się do przodu. Partnerstwo to doskonale wpisuje się również w plany rozszerzenia naszej działalności w UE i stworzenia hubu WorkFusion w Polsce” – dodała Monica Jonas.

„Liderzy branży wykorzystują wiedzę i doświadczenie WorkFusion do automatyzacji swoich procesów, zwiększania produktywności i lepszej koncentracji na strategicznych inicjatywach napędzających wzrost. Jestem dumny, że zespoły naszych ekspertów mogą odegrać rolę w rozwoju produktu, który definiuje automatyzację dla nowoczesnych przedsiębiorstw” – powiedział Mateusz Przepiórkowski, wiceprezes TMT Business Unit w intive.

„Nasze najlepsze praktyki w zakresie doskonalenia produktów, dzięki rozwiązaniom chmurowym i sztucznej inteligencji, będą miały duże znaczenie w tym przedsięwzięciu. Ogromnie się cieszę z tej współpracy” – dodał Mateusz Przepiórkowski.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments