Firma McLaren Racing ogłosiła dziś nowe wieloletnie partnerstwo z Cisco Webex jako oficjalny partner do współpracy zespołu McLaren Formula 1.

Platforma Cisco Webex zostanie zintegrowana z codziennymi działaniami McLaren Racing, aby wspierać współpracę we wszystkich obszarach zespołu z dowolnego miejsca na świecie. Oparty na chmurze pakiet narzędzi Cisco Webex umożliwi firmie McLaren pokonywanie granic geograficznych i tworzenie wirtualnych doświadczeń, które przybliżą fanów i partnerów do zespołu.

Od 2021 roku Cisco Webex będzie obsługiwać McLaren Slipstream, usługę transmisji na żywo dla partnerów McLarena, aby zapewnić ekskluzywny wgląd za kulisy zespołu McLaren Formula 1. Od czasu wypróbowania tej usługi zeszłego lata firma McLaren korzysta z pionierskiej platformy transmisji na żywo, aby umożliwić swoim partnerom i gościom lepszy dostęp do zespołu z dowolnego miejsca.

W ramach partnerstwa branding Cisco Webex zostanie umieszczony na aureolach i bocznych burtach samochodów wyścigowych McLaren MCL35M Formuły 1 oraz na kombinezonach kierowców McLarena F1, Lando Norrisa i Daniela Ricciardo.

„Z przyjemnością ogłaszamy nawiązanie współpracy i witamy Cisco Webex w naszym zespole. Możliwość łączenia się z innymi na całym świecie nigdy nie była ważniejsza, a współpraca z Cisco Webex będzie nadal pomagać nam przybliżać naszych fanów i partnerów do serca naszego zespołu” – powiedział Mark Waller, Chief Commercial Officer, McLaren Racing.

„Bardziej niż kiedykolwiek wcześniej innowatorzy, tacy jak McLaren, rozumieją, jak ważne jest umożliwienie światowej klasy technologii zbliżenia odbiorców bez względu na lokalizację i odległość. Cieszymy się, że możemy połączyć siły z McLarenem, aby zapewnić niezrównane, wciągające wrażenia, które spełniają potrzeby ich fanów, partnerów i kierowców podczas przechodzenia na sporty hybrydowe – czy to na torze wyścigowym, czy poza nim” – powiedział Jeetu Patel, SVP and GM of Security & Applications at Cisco.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments