Wrocławski deweloper poinformował o podpisaniu umowy z popularną na polskim YouTube Ekipą Friza. Umowa dotyczy zrealizowania wspólnie minimalnie dwóch projektów. Strony nie ujawniają jeszcze szczegółów dotyczących najbliższych działań.

Rodzimy deweloper gier mobilnych Spółka T-Bull zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami podpisała umowę z Ekipą Friza. Umowa ramowa zakłada współpracę podmiotów przy minimalnie dwóch projektach. Wrocławskie studio dzięki podpisaniu dokumentu stwarza sobie możliwość wydania gier we współpracy z jednymi z najbardziej popularnych influencerów w Polsce. Dolnośląskie studio dzięki tej kooperacji planuje również dotrzeć do mobilnych graczy, którzy zaangażowani są w twórczość Ekipy.

„Jesteśmy przekonani, że współpraca z EKIPĄ pozwoli stworzyć nowy, wyższy poziom cyfrowej rozrywki. Połączenie doświadczenia, pasji do tworzenia gier i pomysłów Ekipy to zestawienie, które zaowocuje projektami, na nowo definiującymi casual gaming– mówi Damian Fijałkowski, Współzałożyciel i Prezes Zarządu T-Bull.

Podpisanie umowy z EKIPA GAMES (spółka zależna EKIPA) to kolejny krok w realizacji strategii T-Bull na 2021 rok. Deweloper dzięki przyjętym założeniom chce rozbudować swoje portfolio o kolejne tytuły oraz poszerzyć społeczność zgromadzoną wokół ich aplikacji, która (jak na każdym kroku podkreśla Damian Fijałkowski, Współzałożyciel i Prezes Zarządu T-Bull ) tworzy DNA firmy.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments