Jet Kave Adventure – największa dotychczas gra autorstwa 7Levels – trafiła na PC, XBOX Series X|S oraz Xbox One. Jest to pierwszy tytuł spółki, który zadebiutował na innej, niż Nintendo Switch, platformie. Produkcja dostępna jest na Steam oraz Microsoft Store w cenie 14.99 EUR/USD (69,99 PLN).

Krzysztof Król, wiceprezes 7Levels

Wierzymy, że gra znajdzie wielu odbiorców na nowych platformach. Port Jet Kave Adventure został wykonany przez nas z dbałością o szczegóły, dzięki czemu wersja na komputery i konsole Xbox wykorzysta przewagę technologiczną tych urządzeń. Wśród ulepszeń znajdziemy m.in. możliwość wyświetlania gry w rozdzielczości 4K oraz 60 klatkach na sekundę” – komentuje Krzysztof Król, wiceprezes 7Levels.

Niezwykle płynne i ładne animacje uzupełniają nowości, jakie Jet Kave Adventure uzyskał od premiery na Nintendo Switch w 2019 roku. Od tego czasu produkcja 7Levels została wzbogacona również pod względem zawartości – twórcy dodali m.in. tryb Arcade, rankingi online orasz szereg ciekawych achievmentów do zdobycia, które dostępne są jako osiągnięcia na platformie Steam.

Należy też zauważyć, że komputery osobiste i konsole Xbox Series X|S nie są przepełnione wysokobudżetowymi grami 2.5D jak ma to miejsce w przypadku Nintendo Switch – ze względu na politykę wydawniczą Nintendo na PC nie ujrzymy takich bestsellerów jak Kirby czy Mario.

W ostatnich miesiącach zauważalny jest renesans gier platformowych 2D oraz 2.5D, a sukcesy takich tytułów jak Ori and the Will of the Wisps, czy Spelunky 2 utwardzają nas w przekonaniu, że przeniesienie Jet Kave Adventure na nowe platformy jest dobrym posunięciem” – kończy Krzysztof Król.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments