Wraz z patchem 1.15 rozpocznie się Odcinek 2. VALORANT, w którym możemy spodziewać się nowej postaci oraz kolejnej Przepustki Bojowej. W odpowiedzi na potrzeby graczy, Riot Games wprowadza również zmiany w kolejce rankingowej

Yoru, czyli zupełnie nowy agent po raz pierwszy pojawił się w najnowszym filmie RETAKE, w którym wraz ze znanymi już graczom postaciami wziął udział w bitwie o Spike`a. Umiejętności nowego bohatera czynią z niego mistrza skradania się i taktycznego zdobywania celów. Wśród specjalności Yoru znajduje się tworzenie mylących przeciwników dźwięków kroków oraz granat błyskowy. Ten ostatni wybucha tylko w kontakcie z powierzchnią, co odróżnia go od umiejętności innych agentów. Yoru potrafi również stworzyć ruchomy portal, do którego może wrócić przez ponowne aktywowanie umiejętności. Superumiejętność Agenta to zapowiedziana w trailerze 2. Odcinka niewidzialność, która gwarantuje element zaskoczenia w kluczowych momentach gry.

Duże zmiany dotyczą też kolejki rankingowej. W odpowiedzi na zgłaszane potrzeby graczy, od teraz, poza rangą w VALORANT, gracze zobaczą również pasek postępu, który pozwoli im oszacować, ile jeszcze brakuje im do awansu. W przypadku degradacji spadki będą teraz mniej odczuwalne, a na niższych rangach indywidualne umiejętności będą miały większy wpływ na zdobywanie kolejnych szczebli drabinki rankingowej. Wszystkich fanów trybu rankingowego ucieszą również nowe animacje i ceremonia uzyskania nowej rangi.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments