Do końca grudnia potrwa wspólna kampania Banku BNP Paribas i Allegro promująca Raty Od.nowa – produkt finansowy, który bank oferuje kupującym na najpopularniejszej w Polsce platformie e-commerce.

Nie jest to klasyczny kredyt ratalny, ale limit odnawialny z RRSO 0%, który pozwoli klientom wielokrotnie korzystać z zakupów na raty. Dodatkowo, w okresie kampanii, trwa promocja umożliwiająca odroczenie spłaty pierwszej raty.

„Koniec roku to zwyczajowo czas wzmożonych zakupów, które w tym roku szczególnie chętnie Polacy będą robić online. Wychodzimy naprzeciw tym trendom i proponujemy wygodne rozwiązanie finansowe – limit odnawialny, z którego można korzystać wielokrotnie bez konieczności składania za każdym razem nowego wniosku” – mówi Radosław Ponichtera, dyrektor departamentu kluczowych klientów w Banku BNP Paribas.

„Nasza współpraca z Allegro trwa już ponad dwa lata. Obecna akcja promocyjna to pierwsza tak duża kampania marketingowa w zakresie sprzedaży limitu odnawialnego
Raty Od.nowa, którą prowadzimy wspólnie”
– dodaje Radosław Ponichtera.

Klientom korzystającym z Rat Od.nowa Banku BNP Paribas zostaje przyznany limit, w ramach którego mogą kupować towary na Allegro. Transakcje zostają rozłożone na nieoprocentowane raty. Wnioskując tylko raz można wielokrotnie robić zakupy w ramach otrzymanego limitu. Jak to działa? Każda spłacona rata kapitałowa zwiększa kwotę dostępnych środków, z których można korzystać „Od.nowa”. Kolejne zakupy można więc robić już bez wypełniania wniosku, potwierdzając tylko transakcję kodem SMS.

Dodatkowo, w ramach promocji związanej z kampanią, do 03.01.2021 r. pierwsza rata w planie ratalnym zostanie odroczona o 30 dni. Proces przebiega w całości online. Umowa o Limit odnawialny Allegro oraz pozostałe dokumenty są wysyłane na adres e-mail klienta.

Wspólna kampania promująca Raty Od.nowa obejmuje m.in. reklamy na platformie Allegro, 15-sekundowy spot reklamowy emitowany w stacjach telewizyjnych, powiadomienia do użytkowników aplikacji Allegro, a także przygotowanie specjalnej strony kampanii na http://allegro.pl/kampania/raty-bnp

Allegro to polska platforma handlowa posiadająca dużą i lojalną bazę klientów, którzy mają dostęp do produktów oferowanych przez ponad 117 tys. firm. Strona Allegro.pl jest odwiedzana przez około 20 mln osób miesięcznie. Platforma zapewnia kupującym zaawansowane funkcjonalności wyszukiwania, bezpieczne rozwiązania w zakresie płatności i finansowania zakupów, program ochrony kupujących oraz zarządzanie dostawami.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments