7Levels, krakowski producent i wydawca gier ogłosił datę premiery Warplanes: WW1 Sky Aces na konsoli Nintendo Switch. Gra autorstwa polskiego Home Net Games zadebiutuje już 11.12 na rynkach Europy, Australii oraz Ameryki Północnej a jej cena wyniesie 9,99 EUR/USD.

Wydanie Waplanes: WW1 Sky Aces stanowi przedłużenie współpracy rozpoczętej jeszcze w 2019 roku. Wtedy też 7Levels przeportował na konsolę Nintendo Switch Warplanes: WW2 Dogfight. Podobnie jak w wypadku poprzedniej gry, 7Levels odpowiada nie tylko za port, ale rownież za działania promocyjne i dystrybucyjne.

Dotychczasowa współpraca z Home Net Games byla korzystna dla obu stron, dlatego wierzymy w długofalowość naszych relacji. Tym razem pragniemy zaoferować graczom nieco inne podejście do podniebnych potyczek – dajemy im aż 31 maszyn z okresu pierwszej wojny światowej oraz 3 kampanie fabularne. Gra może zaoferować niezwykle przyjemny I intuicyjny model lotu, dzięki któremu gracze będą mogli poddać się immersji walcząc o losy Europy i świata” – komentuje Krzysztof Król, wiceprezes 7Levels.

Gra posiada rozbudowany system ulepszania i customizacji maszyn, dwa tryby rozgrywki (Pilota oraz Dowódcy Eskadry) oraz możliwość zadecydowania o losach wojny dzięki zarządzaniu zasobami, rekrutowaniu i trenowaniu pilotów oraz rozbudowie bazy. 

Pierwsza wojna światowa nazywana jest Wielką Wojną. Warplanes WW1: Sky Aces ukazuje ten konflikt z perspektywy pierwszych bohaterskich pilotów z lat 1914-1918. Gracz może opowiedzieć się po jednej ze stron konfliktu w kampaniach, przemierzając praktycznie całą Europę oraz inne kontynenty w samolotach bojowych i bombowcach. Po wydaniu pierwszej części serii zauważyliśmy spory potencjał w tym gatunku , więc liczymy na sukces zbliżony do tego z Warplanes: WW2 Dogfight” – kończy Krzysztof Król.

ZOBACZ TAKŻE: 7Levels chce rozwijać się na wszystkich platformach

Przypominamy, że najnowsza odsłona serii poświęconej potyczkom lotniczym, Warplanes: WW1 Sky Aces może pochwalić się wysokimi ocenami – bez względu na platformę recenzje utrzymują się na poziomie 80% lub wyżej. Jest to kolejna z premier spółki zaplanowanych w najbliższym czasie. Wśród nadchodzących tytułów znajduje się także port Jet Kave Adventure na konsole Xbox One i komputery osobiste, a także gra Football Cup na Nintendo Switch, pochodząca z portfolio słowackiego Inlogic Software.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments