Best Riot Gamer Challenge 2020 oficjalnie wystartował, a to oznacza, że polscy streamerzy powalczą przez najbliższe miesiące o miano najlepszego „Riotowego gracza”. Warto nadmienić, że ranking aktualizowany jest co tydzień, co oznacza zaciętą rywalizację do końca rozgrywek. 

Do konkursu, w którym liczą się tylko rangi w League of Legends, Legends of Runeterra, Valorant i Teamfight Tactics przystąpiło łącznie 86 streamerów, a wśród nich: Nervarien, BlackFireIce, mkrr3, Agravein, Lothar, SimplyWojtek, Kezman, Jactroll, pukistyle, Overpow, Kubon, Arquel, Kikis, Delord, Ortis. W konkursie znaleźli się zatem zarówno mistrzowie taktycznych rozgrywek logicznych z gier Legends of Runeterra i Teamfight Tactics, jak również utytułowani strzelcy z Valoranta i wybitni gracze League of Legends. 

ZOBACZ TAKŻE: Riot Games rzuca wyzwanie najlepszym streamerom

Szanse na wygranie nagród z puli 4000 subskrypcji pierwszego poziomu na Twitchu (w postaci prezentów dla fanów) mają wszyscy uczestnicy i tylko od ich poziomu umiejętności, w czterech grach, zależy jakie nagrody wygrają. 

To pierwsza taka inicjatywa i kolejny krok Riot Games w stronę polskiej społeczności. Konkurs potrwa do 4 stycznia 2021 roku, dlatego każdy ma szansę zdobyć wyższe rangi przed jego końcem i zgarnąć nagrody dla swoich widzów.

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tomek
Tomek
8 miesięcy temu

A jest już lista uczestników?

Sebastian Gawłowski
Editor
8 miesięcy temu

Jak podaje organizator: „Lista uczestników pojawi się na stronie https://bestriotgamer.friendlyfire.pl/ranking. Czekamy na skompletowanie pierwszego rankingu”