Jennifer Godbold (ex IBM) dołączyła do DataWalk jako Account Manager w działalności spółki w USA.

„Kontynuując rozwój naszej działalności z rządem federalnym USA, z radością ogłaszamy, że weteranka branży Jennifer Godbold dołączyła do DataWalk jako Account Manager w naszej federalnej działalności w USA. Jennifer ma rozległe doświadczenie i wiedzę z produktem IBM i2, zdobyte na poprzednich stanowiskach w i2, IBM i Blue Light, będącym partnerem IBM i2″ – podała spółka.

Jennifer ma około dwudziestoletnie doświadczenie w szkoleniach i sprzedaży technicznej produktów IBM i2 do różnych agencji w USA i Kanadzie.

DataWalk ma właściwy produkt we właściwym czasie” – mówi Jennifer. To ekscytujące dla mnie dołączenie do firmy z przełomową technologią, wspaniałymi ludźmi i głębokim zaangażowaniem w ten rynek”.Jennifer jest trzecim byłym pracownikiem IBM, który dołączył do zespołu sprzedaży DataWalk w Ameryce Północnej, łącząc się z byłymi współpracownikami Mark Massopem (wiceprezes ds. Sprzedaży, Ameryka Północna) i Paulem Rivetem (Senior Account Executive w zachodnich Stanach Zjednoczonych i Kanadzie) – wskazała Godbold.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments