Marek Szulc – prezes e-point Polska, który odpowiada za rozwój spółki w komentarzu dla ISBtech o planach firmy.

Od dłuższego czasu monitorujemy możliwości i potencjał sektora publicznego, a wraz z nim rosnące potrzeby w zakresie usług związanych z projektowaniem, wdrażaniem i rozwojem Systemów Informacji Przestrzennej (SIP) wraz z dystrybucją i serwisem oprogramowania oraz usługami doradztwa w zakresie efektywnego wykorzystywania danych przestrzennych w kontekście najnowszych idei, trendów i technologii.

Mowa o internecie rzeczy, chmurze obliczeniowej, inteligentnych miastach, autonomicznych pojazdach, sztucznej inteligencji, uczeniu maszynowym, głębokim uczeniu, wirtualnej rzeczywistości, rozszerzonej rzeczywistości czy sieci 5G.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

e-Point dla Warszawy

innogy digitalizuje obsługę klienta

Podejmując się tego wyzwania zbudowaliśmy zespół, który już dziś podejmuje się wyzwań przed jakimi staje sektor publiczny. W najbliższym czasie rozpoczynamy realizację Projektu Platforma Atrakcyjności Inwestycyjnej, który jest realizowany w ramach Konkursu POPC

Działanie 2.4 POPC „Tworzenie usług i aplikacji wykorzystujących e-usługi publiczne i informacje sektora publicznego ” oraz przystępujemy do licznych postępowań przetargowych w zakresie których będziemy pozyskiwać kolejne zamówienia.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments