„Dystopia: Contest of Heroes”, nowa na rynku, osadzona w postapokaliptycznym świecie gra mobilna łotewskiego studia Beetroot Lab, znalazła się w ofercie sklepu AppGallery i przez najbliższy tydzień będzie dostępna wyłącznie dla użytkowników sklepu z aplikacjami należącego do Huawei – użytkownicy innych sklepów z aplikacjami w systemie Android będą mogli pobrać aplikację dopiero 25 listopada.

Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z Huawei oraz doceniamy ogromne zainteresowanie i wsparcie, jakie otrzymaliśmy podczas wprowadzania gry do AppGallery. Zależy nam na współpracy z zaufanym partnerem technologicznym, który nie tylko wesprze nas na etapie wdrażania i integracji aplikacji, ale również pomoże w pozyskaniu nowych użytkowników” – mówi David Ziedins, współzałożyciel i Business Developer w Beetroot Lab.

„Dystopia: Contest of Heroes” to darmowa gra strategiczna, w której gracz wciela się w bohatera zamieszkującego postapokaliptyczny Nowy Jork w 2065 roku. Głównym tematem gry jest budowanie własnego imperium poprzez przejmowanie kolejnych dzielnic i zbieranie sprzętu. Jedną z kluczowych cech tego tytułu jest seria turniejów w grze, w których gracze z całego świata mogą rywalizować ze sobą. Jednym z bohaterów gry jest znany na całym świecie zawodnik mieszanych sztuk walki – Conor McGregor.

W sklepie AppGallery znajduje się już ponad 1000 polskich aplikacji, a w skali globalnej jest ich już blisko 96 tysięcy. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 490 milionów aktywnych użytkowników z całego świata. Sklep jest częścią ekosystemu Huawei Mobile Services, w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments