Firma Poly informuje, że na targach Zoomtopia 2020 zaprezentowano nową linię produktów – Poly Sync, inteligentnych zestawów głośnomówiących. Urządzenia wykorzystują opatentowaną technologię do śledzenia położenia rozmówcy i eliminacji hałasu z otoczenia.

Zestawy głośnomówiące Poly Sync 20, Poly Sync 40 i Poly Sync 60 zostały zaprojektowane tak, aby ułatwić pracę z dowolnego miejsca – niezależnie od tego, czy będzie to dom, czy sala konferencyjna w biurze. Dzięki opcji połączenia za pomocą USB i Bluetooth – Poly Sync oferują elastyczność w użytkowaniu. Inteligentny system mikrofonów automatycznie wykrywa i analizuje głosy w całym pomieszczeniu, by zapewnić najczystszy dźwięk podczas rozmów. Aby zapewnić bezproblemową integrację głosową, wystarczy podłączyć Poly Sync do swojego asystenta głosowego Google lub Siri.

„Linia Poly Sync to nowa generacja inteligentnych zestawów głośnomówiących, które są idealne do pracy lub słuchania muzyki w dowolnym miejscu. Produkty z serii Sync to krok naprzód w dziedzinie technologii zestawów głośnomówiących. Linia ta jest zaprojektowana z myślą o elegancji, wyrafinowaniu i inteligentnej współpracy z użytkownikiem” powiedziała Christine Roberts, senior vice president and general manager of professional headsets and speakerphones w Poly. 

Poly posiada jedną z największych ofert produktów dla platformy Zoom, a Poly Sync 20 jest jednym z pierwszych urządzeń, które otrzymało certyfikat Zoom Personal USB Speakerphone.

„Mamy przyjemność ogłosić, że Poly Sync 20 certyfikat Zoom Personal USB Speakerphone, jest jednym z pierwszych urządzeń głośnomówiących, które uzyskało tego typu wyróżnienie. Poly, lider w swojej branży, posiada najszersze portfolio urządzeń z certyfikatem Zoom”komentuje Oded Gal Chief Product Officer w Zoom. 

Poly Sync 20 i Poly Sync 20+

Zestawy głośnomówiące Poly Sync 20 i Poly Sync 20+, z najlepszym w swojej klasie dźwiękiem i trójmikrofonową matrycą, są przenośnymi rozwiązaniami dla współczesnych hybrydowych środowisk pracy. Urządzenie typu „trzy w jednym” to osobisty przenośny kompaktowy głośnik i powerbank.

Zaawansowane algorytmy cyfrowego przetwarzania sygnału zapewniają, że obie strony połączenia są wyraźnie słyszalne w tym samym momencie, a programowalny przycisk pozwala użytkownikom na personalizację Sync 20 za pomocą ulubionych funkcji, takich jak pauza/odtwarzanie muzyki lub uruchomienie asystenta głosowego – wszystko za jednym dotknięciem. Poly Sync 20+ wykorzystuje BT600, który zapewnia bezproblemową łączność Bluetooth. 

Poly Sync Family Front Teams

Poly Sync 40

Poly Sync 40 oferuje jeszcze lepszą jakość dźwięku, dzięki zainstalowaniu mikrofonów o większym zasięgu, a także z wygodną funkcją indukcyjnego ładowania smartfonów, by leszcze lepiej dopasować się do współczesnych, hybrydowych miejsc pracy. Użytkownik może połączyć i zsynchronizować dwa urządzenia za pomocą sieci, aby zapewnić zasięg mikrofonów w większych salach konferencyjnych. Sync 40 jest wyposażony w wytrzymałą baterię, która pozwala nawet do 20 godzin rozmów, a urządzenie automatycznie zakończy połączenie Bluetooth po zakończeniu spotkania.

Poly Sync 60

Model Poly Sync 60 to największy zestaw głośnomówiący w serii Sync, posiada wszystkie funkcje oferowane przez Poly Sync 20 i Poly Sync 40, jest jednak przeznaczony do większych przestrzeni i sal konferencyjnych. Dzięki sześciomikrofonowej matrycy i inteligentnym funkcjom LED urządzenie może automatycznie śledzić głosy w sali konferencyjnej i na bieżąco dostosowywać się do dźwięku w pomieszczeniu. Dwa wbudowane głośniki z łatwością wypełnią salę bogatym, krystalicznie czystym dźwiękiem. Przy podłączeniu kamery wideo USB do urządzenia, użytkownik może uzyskać pełną łączność audio-wideo.

Seria Poly Sync oferuje rozwiązania dla pracowników, niezależnie od miejsca pracy, jak również pomagają menedżerom IT nadzorować korzystanie z urządzeń serii.

Seria Poly Sync oferuje rozwiązania dla pracowników niezależnie od miejsca pracy, jak również pomagają menedżerom IT nadzorować korzystanie z urządzeń serii. Usługa ta jest sprzedawana oddzielnie.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments