Inauguracja 21. odsłony ESL Mistrzostw Polski Jesień 2020, w której najlepsze polskie zespoły Counter-Strike: Global Offensive powalczą ze sobą o lwią część z puli nagród wynoszącej 50 000 złotych oraz cenne awanse do międzynarodowych turniejów. 

Do grona partnerów ESL Mistrzostw Polski dołączył TIDAL. Na platformie TIDAL powstaną 3 playlisty ESL MP tworzone przez Kingę Kujawską, prezenterkę ESL oraz Macieja ‘Morgena’ Żuchowskiego i Jakuba ‘Kubika’ Kubiaka – komentatorów ESL Polska. Fani polskich zmagań CS:GO będą mogli zagłosować na swoją ulubioną playlistę, z kolei ta z największym poparciem zostanie ogłoszona oficjalną playlistą ESL Mistrzostw Polski Jesień 2020. Każdy z fanów może również za pomocą social mediów swoich ulubieńców sugerować im utwory, które jego zdaniem powinny znaleźć się zbiorze muzycznym ESL Mistrzostw Polski. 

Współpraca ESL x TIDAL będzie obejmować również działania w mediach społecznościowych marek, których celem jest przybliżenie fanom platformy muzycznej świata e-sportu. Nie zabraknie również możliwości zdobycia kodów promocyjnych do wykorzystania w serwisie TIDAL, zarówno poprzez social media, a także w trakcie transmisji z rozgrywek w fazie zasadniczej i play-off. 

„Przenikanie się światów e-sportu i muzyki od zawsze jest czymś naturalnym, nie istnieje przecież dobra transmisja z turnieju czy wydarzenie na arenie e-sportowej bez spektakularnej oprawy muzycznej. Nasza współpraca z TIDAL jest kolejnym krokiem w łączeniu tych światów i mamy nadzieję na powstanie zróżnicowanej i ciekawej muzycznie oficjalnej playlisty ESL Mistrzostw Polski” – mówi Adrian Kostrzębski, Rzecznik Prasowy ESL Polska.

Transmisję z ESL Mistrzostw Polski można oglądać w serwisie Twitch na kanale ESL Polska na YouTube.