motorola razr 5G z klapką, funkcjonalna po zamknięciu

Motorola po raz kolejny zmieniła doznania związane ze smartfonami, wprowadzając na rynek nową motorolę razr 5G – jedyny smartfon z klapką, który jest w pełni funkcjonalny po całkowitym zamknięciu.

Nowa razr nadal ma swój kultowy design, jednocześnie oferując nową, potężną technologię, którą jest 5G, i jedyny w swoim rodzaju zewnętrzny wyświetlacz Quick View.

Motorola rozwinęła doświadczenia związane ze składaniem, aby dopasować unowocześnioną technologię do jeszcze bardziej eleganckiej obudowy, która jest kieszonkowa i przyciąga wzrok.

motorola razr 5G to jedyny smartfon z klapką, który po całkowitym zamknięciu jest w pełni funkcjonalny, oferując zaawansowane funkcje, takie jak ulepszony zewnętrzny wyświetlacz Quick View, prędkość 5G i najbardziej zaawansowany na świecie aparat do selfie w zamkniętym smartfonie.

Elastyczny wyświetlacz harmonizuje z unikalną konstrukcją zawiasów firmy motorola, oferując jedyne zamknięcie typu „zero gap” w złożonym smartfonie, które chroni wewnętrzny wyświetlacz i zapewnia ultrakompaktowy rozmiar razr 5G.