Play wprowadził w ostatnim czasie nowe oferty internetu bezprzewodowego i Play Now TV Box.

Play ujednolica ceny internetu bezprzewodowego i stacjonarnego oraz udostępnia swoim klientom spójną, ofertę internetu domowego. Bez względu na wybraną technologię klient może zdecydować się na najbardziej optymalne dla siebie rozwiązanie.

Ceny za dostęp do internetu bezprzewodowego zaczynają się od 35 zł miesięcznie. Dodatkowo, decydując się na nowy internet w Play, każdy będzie mógł korzystać z usługi telewizyjnej PLAY NOW TV już od 10 zł miesięcznie i otrzyma pakiet HBO GO w prezencie.

500 GB za 75 zł

W podstawowym pakiecie internet bezprzewodowy dla domu zapewnia 70 GB transferu. Kolejne pakiety oferują nielimitowane GB z dużymi paczkami danych z pełną prędkością:

  • 100 GB za 45 zł miesięcznie;
  • 200 GB z dostępem do 5G za 55 zł miesięcznie;
  • aż 500 GB z dostępem do 5G za 75 zł miesięcznie.

Najbardziej wymagający w ostatnim z pakietów mogą wybrać także ultranowoczesny router Huawei 5G CPE Pro 2 z opłatą miesięczną 100 zł.

W ramach oferty operator proponuje szeroki wybór urządzeń – klienci będą mogli zdecydować się na router mobilny, router domowy, a także tablet lub laptop. W ofercie Play dostępne są także zaawansowane urządzenia sieciowe, takie jak wzmacniacz sieci Wi-Fi czy routery z systemem mesh. Możliwy jest też wybór oferty internetu mobilnego bez urządzenia, w opcji tylko SIM.

Internet bezprzewodowy to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy często podróżują, korzystają z sieci poza domem lub nie mają w swoim miejscu zamieszkania czy pracy internetu światłowodowego lub kablowego. W każdym z pakietów Play zapewnia użytkownikom 6 miesięcy dostępu do serwisu muzycznego Tidal oraz do platformy streamingowej Amazon Prime Video oraz 1 miesiąc korzystania z Ochrony Internetu.

Nowi użytkownicy Play Internet w każdej z ofert otrzymają również możliwość rozszerzenia usług o telewizję PLAY NOW TV BOX z najnowszą wersją dekodera już od 10 zł miesięcznie, z dostępem do 50 kanałów oraz programów rozrywkowych, informacyjnych i ogólnych.

Osoby ceniące wolność wyboru i różnorodność treści mogą się zdecydować na ofertę rozszerzoną za 35 zł miesięcznie, dzięki czemu zyskają pakiety EXTRA, SPORT, KIDS i NEWS na cały okres trwania umowy. Wybierając jednocześnie Play Internet oraz PLAY NOW TV BOX klienci mogą oglądać kanały HBO oraz materiały z biblioteki filmów i seriali HBO GO nawet przez 12 miesięcy za darmo.

Play Now TV z ulepszonym Boxem

Wcześniej Play wprowadził nową ofertę Play Now TV Box, obejmującą dodatkowe pakiety w cenie abonamentu oraz ulepszony TV BOX. Telewizyjna propozycja Play obejmuje w sumie dostęp do ponad 100 kanałów oraz bogatej biblioteki treści na żądanie, w tym do treści w jakości 4K.

Klienci mogą wybrać jeden z dwóch wariantów: ofertę podstawową obejmującą ponad 50 kanałów oraz rozszerzoną, dającą dostęp do ponad 100 kanałów.

Play zaprezentował także najnowszą, udoskonaloną wersję swojego urządzenia. Nowy TV BOX ma dwa razy więcej pamięci flash – 16 GB, z możliwością rozszerzenia jej za pomocą karty microSD oraz mocniejszy, czterordzeniowy procesor, podano także.

TV BOX można podłączyć do dowolnej sieci internetowej – kablem lub bezprzewodowo. Jest łatwy w obsłudze i niewielki, więc sprawdzi się też na wakacjach lub krótszych wyjazdach. Urządzenie można podłączyć do anteny telewizji naziemnej lub gniazda telewizji kablowej, aby rozszerzyć listę kanałów. Nowe urządzenie jest przygotowane na zmianę standardu DVBT na DVBT2 w przyszłości. Telewizja Play Now dostępna jest na wielu urządzeniach, nie tylko na dekoderze Play Now TV Box, ale także na smartfonach, tabletach, urządzeniach działających pod kontrolą systemu Android TV, a także na stronie playnow.pl. Aplikacja Play Now pozwala także na wysyłanie treści na większe ekrany.