SkyCash łączy siły z przewoźnikiem autobusowym Szwagropol, obsługującym połączenia na terenie województwa małopolskiego. Od dziś bilety na wszystkie trasy firmy dostępne są w aplikacji SkyCash. Wśród dostępnych połączeń znajdują się takie kierunki jak Kraków – Zakopane czy Kraków – Bukowina Tatrzańska.

Bilety na podróż autobusami firmy Szwagropol można zakupić wyszukując żądane połączenie z poziomu kafla „Bilety autokarowe” lub wchodząc w „Planer podróży”. Informacja o tym, że dane połączenie realizowane jest przez Szwagropol wyświetli się po kliknięciu w przycisk „Szczegóły”. Ceny biletów normalnych wahają się od 3 zł do 26 zł w zależności od trasy a przewoźnik obsługuje 5 tras na terenie województwa małopolskiego. 

ZOBACZ TAKŻE: iTaxi dostępne w SkyCash dla Firm

SkyCash to nie tylko możliwość zakupu biletów na połączenia autokarowe. Aplikacja umożliwia także automatyczną płatność za przejazd autostradą A4 Katowice – Kraków oraz AmberOne Autostradą A1, szybkie i wygodne opłacenie parkingu, zakup biletów komunikacji miejskiej czy biletów do kina.

SkyCash oferuje swoje usługi w ponad 150 miastach w Polsce, dzięki czemu bezpieczne płatności za usługi w Twoim mieście, ale także w podróży są zawsze w zasięgu ręki. Aplikacja posiada obecnie ponad 3 mln zarejestrowanych użytkowników.