Smartfony realme wchodzą do Polski

realme ogłosił oficjalne wejście do Polski i datę premiery wyczekiwanej serii realme 6 W dniu 2 kwietnia.

realme, który prezentuje się jako najszybciej rozwijająca się marka smartfonów na świecie, oprócz realme 6, wprowadzi na polski rynek również modele realme 6i oraz realme C3, zapowiedział Maciej Wernicki, brand manager realme w Polsce.

Wcześniejszy flagowy produkt realme, realme 5 Pro – Quad Camera Speed Master – posiadał aparat o rozdzielczości 48 MP, stając się najlepszym wyborem ze średniej półki cenowej. Teraz realme 6 łączy aparat 64 MP z ekranem o odświeżaniu 90 Hz, a taką specyfikację ciężko znaleźć wśród konkurencji.

Seria realme 5 stała się wyborem dla 18 milionów użytkowników na całym świecie. Teraz realme 6 ma stać się nowym flagowcem marki, ponieważ jest najlepszym wyborem dla miłośników technologii dzięki wszystkim jego funkcjom.

Ultra-płynny wyświetlacz

realme 6 wyposażony jest w 6,5-calowy ekran Ultra Smooth z częstotliwością odświeżania 90 Hz, co zapewnia bezproblemowe i płynne wrażenia wizualne przy każdym przesunięciu ekranu. Dzięki temu, że ekran stanowi 90,5% sylwetki telefonu, realme 6 zapewnia użytkownikom najwyższą jakość obrazu. Wyświetlacz jest również pokryty Corning Gorilla Glass 3 dla jego lepszej ochrony.

Ultra Aparat 64MP

realme 6 może również pochwalić się najnowszą, ultra-przejrzystą konfiguracją poczwórnego aparatu, składającą się z 64-megapikselowej kamery głównej, ultraszerokokątnego obiektywu 8MP i kąta widzenia 119° oraz obiektywu makro i czarno-białego obiektywu portretowego.

Wystarczy jedno kliknięcie, aby przejść do trybu szerokokątnego, umożliwiając użytkownikom robienie bardziej oszałamiających zdjęć krajobrazów, architektury i dużych grup ludzi. Ultra-makro obiektyw pozwoli użytkownikom zbliżyć się do celu i odkryć piękno mikroświata dzięki odległości fotografowania do 4 cm.

Zgodnie z mottem marki „Dare to leap” seria 6 przybywa do Europy, aby zaoferować młodym ludziom najlepszą technologię z kompletnym portfolio produktów opartych na zaawansowanej technologii 64MP Ultra Camera. 90 Hz Ultra Display.

Premiera pełnego portfolio produktów 2 kwietnia

Nie tylko realme 6 zostanie zaprezentowany 2 kwietnia realme 6i to nowy członek rodziny telefonów z poczwórnym aparatem z serii. Jako następca realme 5i, realme 6i oferuje ogromne ulepszenia aparatu, wydajności i wyglądu.

Jako pierwszy w swoim segmencie realme 6i jest wyposażony w procesor MediaTek Helio G80, który zapewni potężną i szybką wydajność zarówno dla zwykłych użytkowników, jak i dla graczy. realme 6i uwolni swoją moc wspomagając 48-megapikselowy aparat AI Quad Camera 48MP.

Do Europy zawita również realme C3, który został wyposażony w baterię 5000 mAh, 6,52-calowy ekran HD + Mini-drop i pierwszy na świecie procesor MediaTek Helio G70, który staje się prawdziwym technologicznym potworem już na podstawowym poziomie używania. realme C3 ma szansę stać się prawdziwym hitem sprzedaży segmentu budżetowego.

realme to marka technologiczna specjalizująca się w dostarczaniu smartfonów i produktów IoT o najwyższej jakości, atrakcyjnym designie i o wysokiej wydajności. realme jest siódmą marką na świecie.

Oficjalnie realme jest jedną z głównych marek według globalnych statystyk wysyłek smartfonów w III kwartale 2019 r., które osiągnęły 25 milionów w 2019 r., przy rocznym tempie wzrostu 808%. To daje realme pierwsze miejsce i tytuł najszybciej rozwijającej się markismartfonów na świecie.

Produkty realme zostały bardzo dobrze przyjęte na rynku azjatyckim ze względu na ich wydajność i styl, a wynik 1 miliona sprzedanych telefonów został osiągnięty w ciągu zaledwie 3 dni w samych Indiach. realme jest obecnie jedną z 4 najlepiej sprzedających się marek w Indiach i 5 w Indonezji. Na podstawie statystyk z listopada 2019 r. realme stało się 5 najpopularniejszą marką smartfonów także w Hiszpanii. Obecnie firma działa w 27 krajach na całym świecie.